MNG Kargo Gönderi Takip

Aşağıdaki kargo takip modülünden Aras Kargo, Bovo Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve UPS Kargo tarafından taşınan paketlerinizin durumunu sorgulayabilirsiniz. MNG Kargo Gönderi Takip işlemleri için ise sayfanın aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

MNG Kargo Gönderi Takibi yapmak için ihtiyacınız olan şey kargo takip kodunuz veya fatura numaranız.

MNG Kargo Gönderi Takip numaranız 12 hanelidir ve sayılardan oluşmaktadır. Takip kodunuzu kullanırken veya herhangi bir kutucuğa yazıp gönderi takibi yapmak istediğinizde bunu eksiksiz olarak girmeniz gerektiğini unutmayın.

Yukarıdaki butona tıkladığınızda MNG Kargo Gönderi Takip resmi internet sayfası açılacaktır. Bu sayfada iki adet tab göreceksiniz. İlk tab MNG Gönderi Takip Numarası veya fatura numarası ile kargo takip imkanı sunarken ikinci tab MNG Kargo anlaşmalı online alışveriş siteleri tarafından size üretilen sipariş takip numarası ile paketinizin nerede olduğunu öğrenme imkanı sağlıyor.

Açılan sayfada MNG Kargo takip ile ilgili ihtiyacınız olan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MNG Kargo Takip numaranızı öğrenmek için MNG Kargo Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz. MNG Gönder Takip numarasını size sadece MNG söyleyebilir, kargo takip kodunuzu verebileceğini söyleyen sitelere itibar etmeyin. Bu numara kargonuzun parmak izi gibidir ve siz hariç kimseyle paylaşılmaz.

 • MNG Kargo Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0606
 • En Yakın MNG Kargo Şubesi: MNG Kargo Şubeleri
 • MNG Kargo'ya E-mail Gönder: info(at)mngkargo.com.tr

MNG Kargo Gönderi Takip Nasıl Yapılır?

MNG Kargo Gönderi Takip Kodunuz hazır.

Yukarıdaki MNG Kargo Gönderi Takip butonuna tıkladığınızda açılan sayfadan Gönderi Takip Numarası ile sorgulama tabına Gönderi Takip Numaranızı girin.

MNG Kargo Gönderi Takip Numaranız 12 hanelidir. Tüm haneleri eksiksiz olarak girmezseniz hatalı sonuç uyarısı alırsınız. Tüm haneleri eksiksiz olarak girmelisiniz.

Gönderi Numarası yazan kutucuğun altındaki Sorgula butonuna tıklamadan önce hemen altında yer alan Doğrulama Kodunu Giriniz yazan kutucuğun solundaki kodu da eksiksiz olarak girmelisiniz. Bu kodu girerken küçük/büyük harf detaylarına dikkat edin.

Doğrulama Kodu ile MNG Kargo Gönderi Takip numaranız aynı değildir. Doğrulama kodu bu sayfadan yapılan sorgulamaların kötü niyetli programlar aracılığı ile yapılmasını engellemek için, yani bir anlamda sizin bir insan olduğunuzu anlamak üzere konulmuş bir siber güvenlik önlemidir.

Gönderi numarası yazan kutucuğa fatura numaranızı da girebilirsiniz. Fatura numaranız 8 hanelidir. Fatura numaranızı girerken yine yukarıdaki uyarıları göz önünde bulundurarak aynı işlemleri takip edin.

MNG Kargo Sipariş Takip

MNG Kargo'nun şu online alışveriş siteleri ile anlaşması bulunmaktadır. Bu sitelerden bir sipariş verdiyseniz ve kargonuzun MNG Kargo tarafından gönderileceği bilgisi verilmişse bu sayfadan gönderi takip işlemi yapabilirsiniz.

An itibarıyla MNG Kargo anlaşmalı online alışveriş siteleri: Adore Mobilya, ebebek, Amazon, Loft, Vodafone Herşey Yanımda, Turkcell Pasaj, Toyzz Shop, Pazarama, Türk Telekom Callart, De Facto, Hepsiburada, Kitapyurdu, Koton, Moda Selvim, Ofmark, Trendyol, Pranha Bilişim, Sefamerve, Sözcü Kitabevi, Yataş, Collins, Çiçek Sepeti, Morhipo, Vivense ve N11.

MNG Kargo'nun anlaşmalı olduğu alışveriş siteleri belli zamanlarda güncellenebilir. MNG Kargo'nun resmi internet sitesini takip etmekte fayda var.

 1. Sipariş Numarası ile Sorgulama modülünden öncelikli olarak online alışveriş sitesini seçin.
 2. Sipariş takip numarasını sağdaki/yandaki kutucuğa girin.
 3. Turuncu renkli Sorgula butonunun altındaki Doğrulama Kodunu Giriniz kutucuğuna hemen solundaki kodu girin. Doğrulama kodu küçük harf ve büyük harfe duyarlıdır.

MNG Kargo Kaç Günde Gelir?

MNG Kargo Türkiye genelinde en yaygın dağıtım ağı bulunan kargo firmalarından biri. Dolayısıyla acil bir durum veya anormal şartlar olmadığı sürece kargonuzu hızlı bir şekilde teslim edecektir.

 1. 600 kilometreden yakın
  1 (bir) iş günü
 2. 600 - 1000 kilometre arası
  2 (iki) iş günü
 3. 1000 kilometreden uzak
  3 (üç) iş günü

MNG Kargo hızlı bir şekilde teslimatınızı yapacaktır, özellikle şehir merkezlerinde bu süreler daha da kısa olabilir, ancak yukarıdaki süreler normal koşullar altında geçerlidir. Olumsuz hava şartları, afetler veya acil durumlar teslimat sürelerini uzatabilir.

MNG Kargo Şubeleri

MNG Kargo'nun açık kaynaklardan derlediğimiz şubelerini KargoTakibi.com'dan sorgulayabilirsiniz.

En Yakın Kargo Şubesi sayfamızdan MNG Kargo da dahil olmak üzere diğer kargo firmalarının şubelerinin adres ve telefon bilgileri ile birlikte şubelerin çalışma saatlerini de öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Şubeleri sayfamızdan da adım adım ilerleyerek şubelerin adres, telefon, çalışma saatleri ile birlikte MNG Kargo Şubelerine yol tariflerini de alabilirsiniz.


MNG Müşteri Hizmetleri

0850 222 06 06

444 06 06

MNG Kargo Şubeleri Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:30 - 18:00

Hafta Sonu 08:30 - 14:00