MNG KARGO TAKİP

Bu sayfa MNG Kargo'nun resmî İnternet sayfası değildir. MNG Kargo ile ilgili her türlü bilginin en doğrusunu MNG Kargo resmî iletişim kanallarından alabilirsiniz. Bu sayfadaki bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Burada sunulan bilgilerin yanlış, eksik veya herhangi bir mevzuat ihlali yaptığını düşünüyorsanız bunu bize iletmeniz halinde gerekli düzeltme ve/veya içerik kaldırma işlemleri hızlıca yapılacaktır.

Her gün binlerce kişinin kargolarını güvendiği büyük kargo markalarından biri olan MNG Kargo, paketlerin takip edilebilmesi için oldukça iyi imkanlar sunuyor.

Günde 700 binden fazla kargoyu 850'den fazla şube ve 12 bini aşkın çalışanıyla taşıyan MNG Kargo başarılı bir online gönderi takip sistemine sahip.

Tüm bu imkanlardan faydalanmak için sahip olmanız gerek tek şey kargo takip kodu.

Şubeye paketinizi teslim ettiğinizde ya da online alışveriş sitesinin size email veya mesaj olarak gönderdiği kargo takip kodunuzu paketinizin kimlik numarası olarak düşünebilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

MNG Kargo takip kodunuz tamamen sayılardan oluşmaktadır. Gönderi ya da Fatura numarası olarak da bilinen kargo takip kodunuz hazırsa aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan pencerede Gönderim Nerede modülü üzerinden işlem yapabilirsiniz.

MNG gönderi takip numaranız 12 hanelidir. Bu numarayı kullanarak işlem yapabileceğiniz gibi size verilen faturada yer alan 8 haneli fatura numarasını kullanarak da gönderinizin güncel hareketlerine erişmeniz mümkündür. Eğer MNG kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız Müşteri Hizmetlerini arayarak kodunuzu edinebilirsiniz. Bunun için sizden genellikle Göndericinin adı ve alıcının adı bilgilerini istemektedir.

MNG Kargo Takip Nasıl Yapılır?

MNG Kargo da özellikle e-ticaret siteleriyle büyük çaplı anlaşmalar yapan kargo firmalarından biridir. Standart gönderiler için 12 haneli kargo takip kodunu Standart Gönderi başlığının altındaki Gönderi/Fatura Numarası yazan kutucuğa girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayarak paketinizin son hareketlerini ve durumunu takip edebilirsiniz.

MNG Kargo Takip

Bununla birlikte e-ticaret sitesinden sipariş verdiyseniz size verilen Sipariş Takip Numarasını alışveriş yaptığınız siteyi seçtikten sonra yanındaki kutucuğa girmeniz gerekmektedir. Yine aynı şekilde Sorgula butonuna tıkladığınızda kargonuzun güncel hareketlerini görebilirsiniz.

MNG Kargo Teslimat Süresi

Kargo firmaları için teslimat süresini belirleyen en önemli etken mesafedir. MNG Kargo mesafeye göre teslimat sürelerini sınıflandırmıştır.

0-600 kilometre arasındaki mesafeler için normal şartlar altında 1 iş günü,

600-1000 kilometre arasındaki mesafeler için 2 iş günü,

1000 kilometreden fazla mesafeler için gönderiler 3 iş gününde teslim edilmektedir. MNG kargo yurt dışına da hizmet vermektedir. Inter by MNGkargo markası adı altında yürütülen bu hizmetler için teslimat süresi gidilecek olan ülkenin mesafesine, mevzuata ve göndermek istediğiniz yükün varsa özel şartlarına bağlıdır.

MNG Kargo Ücreti Ne Kadar?

MNG Kargo'da kargonuzun ücretini belirleyen belli kriterler bulunmaktadır. Öncelikle kargonuzun ağırlık ve hacmi ücretin belirlenmesinde etkilidir. Bunun için koli ve kutular MNG kargo şubesinde ölçülür.

Kargonuz için seçtiğiniz hizmetin tipi kargo ücretine yansır. Adresinizden alma, sigorta, mesafe ve varsa mobil teslimat gibi hizmetler fiyatı değiştirecektir.

Edirne'den Hakkari'ye standart bir dosyanın taşınma ücreti KDV dahil 19 liradır.

Aynı şekilde Türkiye'nin en uzak iki ili olan Edirne'den Hakkari'ye yükseklik, boy ve eni sırasıyla 20, 40, 5 cm olan bir koli göndermek istediğinizde ağırlık maksimum 1 kg olmak kaydıyla toplam 42,01 lira ödersiniz.

Yurt dışı kargolarınız için Inter by MNGkargo Müşteri Hizmetlerini arayarak fiyat teklifi almalısınız.


MNG Kargo Çağrı Merkezi ve Çalışma Saatleri

MNG Çağrı Merkezi

444 06 06

0850 222 06 06

Inter by MNGkargo Telefon

0850 644 6837

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 08:30 - 18:00

CUMARTESİ 08:30 - 14:00

MNG Kargo Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.MNG Kargo Takip

MNG KARGO

MNG Kargo 2003 yılında kurulmuştur. Günlük 550 binden fazla kargo adediyle en büyük işlem hacmine sahip kargo şirketlerinden biri olan MNG Kargo'nun 900'e yakın şubesi bulunmaktadır. Türkiye'nin her yerine paket taşımaktadır. Telefon İhbarlı Teslimat ve Mobil Teslimat gibi seçenekler sunmaktadır.