ARAS KARGO TEKİR ŞUBESİ

Aras Kargo Tekir şubesinin telefon numarası kaç? Tekir kargo şubesi Pazar günleri açık mı? Aras Kargo Tekir Şubesi'ne nasıl gidilir?

Aras Kargo ile birlikte tüm kargo firmalarının ülke çapındaki adres, telefon numarası ve çalışma saatlerini En Yakın Kargo Şubesi sayfamızdan detaylı olarak sorgulayabilirsiniz.

ARAS KARGO TEKİR ŞUBESİ

Tekir Şubesi Adres: Fevzi Çakmak, Yeşilırmak Cd. No:39/A, 38020 Kocasinan Kayseri

Tekir Şube Telefonu 1: 0549 781 88 76

Tekir Şube Telefonu 2: 0549 782 09 52


ARAS KARGO TEKİR ŞUBESİ'NE NASIL GİDİLİR?

Yürüyerek

Aras Kargo Tekir Şubesi, Kayseri Forum Alışveriş Merkezi'ne 1,7 kilometre uzaklıktadır. Billur Caddesi'nden geçerek 21 dakikalık bir yürüyüş sonrasında Aras Tekir Şubesi'ne ulaşabilirsiniz.

Tahmini Varış Süresi: 21 dakika

Aras Kargo Tekir Şubesi'ne yürüyerek gitmeyi tercih edenler için ikinci bir alternatif ise Mustafa Kemal Paşa Bulvarı olabilir. Bulvar ile birlikte Billur Caddesi'nden yürüyerek şubeye ulaşmak mümkün. Bu durumda mesafe 2,1 kilometreye çıkarken, tahmini varış süresi 26 dakika olmaktadır.

Arabayla

Forum Alışveriş Merkezi'nden Aras Kargo Tekir Şubesi'ne yaklaşık 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Yürüyerek gidilen Billur Caddesi araç trafiğine de açıktır. Dolayısıyla Billur Caddesi'nden veya Yeşilırmak Caddesi'nden veya Sivas Bulvarı'nı takip ederek şubeye arabayla ulaşabilirsiniz.

TEKİR ŞUBESİNE YOL TARİFİNİ GOOGLE MAPS ÜSTÜNDE GÖRÜNTÜLE

ARAS KARGO TEKİR ŞUBESİ PAZAR GÜNÜ AÇIK MI?

Aras Kargo ile birlikte tüm kargo firmalarının çalışma saatleri: Kargo Çalışma Saatleri sayfamızda yer almaktadır.

Aras Kargo Tekir Şubesi Pazartesi - Cuma arası 08:30 - 18:00 arasında hizmet vermektedir.

Cumartesi günleri 09:30 - 15:00 arasında açıktır.

Aras Tekir Şubesi Pazar Günü Açık mı?

KAPALIAras Kargo Takip

ARAS KARGO

Aras Kargo ülke genelinde yaygın dağıtım ağı bulunan ulusal kargo firmalarından biridir. Bu sayfada bulunan adres ve telefon bilgileri açık kaynaklardan derlenmiştir. Aras Kargo Ataköy Şubesi'ne gitmek için alınan yol tarifleri Google Maps aracılığı ile oluşturulmuştur.

Aras Kargo Tekir Şubesi'ne farklı konumlardan nasıl gidileceğini öğrenmek için yukarıda paylaştığımız tarifi Google Maps üzerinde görüntüle bağlantısına tıklayabilirsiniz.