KARGO ŞUBELERİ

Kargo şubeleri sayfasındaki bilgiler açık kaynaklardan derlenmiştir.

Listede bulunmayan kargo firmalarının da veri tabanımıza eklenmesine yönelik çalışmalar devam etmektedir. Anlık güncelleme garantisi vermiyoruz ancak tarafımıza iletilen bildirimleri hızlıca değerlendiriyoruz.

Listede olan kargo firmalarının ise yeni açılan veya kapanan şubelerine dair bilgiler güncel olmayabilir. Bu şubeleri fark ettikçe veya ziyaretçilerimizden bildirim geldikçe yine açık kaynaklardan şubeye dair detayları bulup veri tabanımızı güncelliyoruz. Veri güncelleme için genellikle şubeyi Google Maps üzerinde aratarak bilgileri doğrulama yöntemini tercih ediyoruz.

Burada yer almasını istediğiniz şubeleri veya sunulan sayfalarda güncelleme yapılmasını istediğiniz bilgileri bize iletmeniz halinde hızlıca güncelleme yapılacaktır.

Eksik bilgilerin eklenmesi, yanlış veya hatalı şube bilgilerinin düzeltilmesi için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Sitemizde Kargo Şubeleri'ne dair iki farklı yöntem sunulmuştur.

  1. En Yakın Kargo Şubesi: Bu sayfamızdan tek sorgulama ile adresinize en yakın kargo şubesini hızlıca bulablirsiniz. Sorgulama ekranında aradığınız kargo şubesinin çalışma saatleri, telefon numaraları ve adres bilgileri detaylı olarak verilmiştir. Nokta atış kargo şubesi sorgulaması yapmak istediğinizde bu sayfayı kullanın.
  2. Detaylı Kargo Şubeleri: Bu sayfadan şehir ve ilçe bazında adım adım ilerleyerek yüm kargo şubesi ihtimallerini listeleyebilirsiniz. Tüm seçeneklerinizi bir arada görmek ve aralarından seçmek istediğinizde bu yöntemi kullanın.