UPS KARGOM NEREDE

UPS Kargo takip işlemleriniz için aşağıdaki modülü kullanabilirsiniz. İlk kutucuktan UPS Kargo'yu işaretledikten sonra kargo takip numaranızı girin ve Sorgula butonuna dokunun.

UPS Kargo takip sayfasında sunulan takip işlemlerini ana sayfadaki veya yukarıdaki takip modülü üstünden de gerçekleştirebilirsiniz. UPS Kargo takip işlemleriniz için aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan sayfamızdan da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her gün binlerce kişiye hizmet veren UPS Kargo yetkililerine ulaştırmak istediğiniz mesajlarınızı veya paketlerinizi büyük bir hassasiyetle yerine ulaştıran UPS şube personeline teşekkürlerinizi aşağıdaki yorum modülümüzü kullanarak ulaştırabilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

UPS Kargo Takip Nasıl Yapılır?

UPS kargo takip işlemlerinin en hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için UPS şube yetkilisinin size verdiği kargo takip numarasına ihtiyaç duyarsınız. Kargo takip numaranız hazırsa yukarıdaki modülün ikinci kutucuğuna bunu eksiksiz olarak yazmalısınız.

UPS Kargom Nerede
  1. Kargo takip modülümüzün ilk kutucuğundan UPS Kargo'yu seçin.

    Her kargo firmasının kargo takip numarası kendisine özeldir. Dolayısıyla UPS Kargo takip kodu ile Yurtiçi Kargo takip işleminizi gerçekleştiremezsiniz. Bu sebeple UPS kargo takibi yapmak için ilk kutucukta UPS Kargo yazdığından emin olun.

  2. Kargo takip numaranızı ikinci kutucuğa girin.

    UPS Kargo tarafından oluşturulan kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harflere dikkat ederek, hiçbir karakteri unutmadan buraya girin.

  3. Sorgula butonuna dokunun.

    Kargo firmasını seçtiniz, kargo takip kodunuzu da doğru girdiyseniz işlem tamam. Sorgula butonuna tıkladığınızda paketinizin en güncel hareketi ekranda belirecektir.

UPS Kargom Nerede Kaldı?

Yukarıdaki kargo takip modülü size güncel adımları gösterecektir. Bununla birlikte sunulan bilgilerin eksik veya hatalı olduğunu düşünüyorsanız UPS Kargo Müşteri Hizmetleri (0850 202 0 202) telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kargonuz dağıtıma çıktıysa UPS Şube yetkilisinden bilgi alabilirsiniz. UPS Kargo Şubeleri sayfamızdan adresinize en yakın UPS Kargo şubesinin telefon numarasını veya adresini bulun.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0850 202 0 202'dir. Bu telefondan kargom nerede, kargo fiyat hesaplama ve UPS kargo şubeleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

UPS Müşteri Hizmetleri tüm Türkiye genelindeki çağrılara cevap verdiğinden hatta beklemeniz gerekebilir. Böyle durumlarda hızlı aksiyon almak istiyorsanız en yakın UPS Kargo şubesini arayın.

UPS Kargo Şubeleri

UPS Kargo'nun Türkiye genelinde 81 ilde 220'den fazla kargo şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerde UPS Kargo tarafından sunulan tüm hizmetler müşterilere ulaştırılmaktadır. Bazı özel koşullarda ihtiyaca özel çözümler geliştirilebilmektedir. Bu gibi durumlarda UPS Kargo şubesini arayarak size özel çözüm seçeneklerini belirlemenizde fayda var.

UPS Kargo Çalışma Saatleri

UPS Kargo, Türkiye'de çalışma saatleri için genel olarak Pazartesi-Cuma arası 09:00 ile 18:00 arasında hizmet vermektedir. UPS Kargo'nun sunduğu tüm hizmetlerin çalışma saatleri bu süre içindedir ancak bazı hizmetlerde değişiklik olabilir. Örneğin, UPS Express Saver gibi hizmetler daha büyük şehirlerde ve belirli alanlarda daha ileri saatlere kadar mevcuttur.

UPS Kargo Cumartesi günleri 15:00'a kadar hizmet vermektedir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde UPS şubeleri kapalıdır.


UPS Kargo Çağrı Merkezi

0850 202 0 202

UPS Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 18:00

CUMARTESİ 09:00 - 15:00

PAZAR GÜNÜ KAPALI

UPS Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.UPS Kargo Takip

UPS KARGO

UPS Kargo, ABD’nin küresel paket ve lojistik çözümleri sağlayan lider şirketi UPS tarafından sunulan hizmet olarak bilinir. Günümüzde Türkiye'de de faaliyet göstermektedir. İşlemlerin daha hızlı, sorunsuz ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için özel tasarlanan araçlar, ekipmanlar, teknolojiler ve personel mevcuttur. Ayrıca geleneksel araçlarla da taşıma yapabilmektedir. Paketler herhangi bir zaman dilimiyle sınırlama olmadan gönderilebilmektedir. Türkiye'nin en büyük kargo şirkelerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.