YURTİÇİ KARGO

Yurtiçi Kargo çeşitli platformlarda müşteri deneyim endekslerine göre en üst sırada bulunan kargo firmalarından biri. En son Şikayetvar tarafından yapılan bir araştırmaya göre kargo sektöründe en iyi müşteri denetimi sunan kargo oldu.

ACE Awards olarak da bilinen ödüller bu yıl yedinci kez verildi. Yurtiçi Kargo ise bu yarışmada üç kez birincilik ödülünün sahibi oldu.

Yurtiçi Kargo’nun en başarılı işlerinden biri internet sitesi. Ziyaretçilerine oldukça keyifli ve açıklayıcı bir deneyim sunan sitede kampanyalar öne çıkıyor.

Yurtiçi Kargo hem yurt içi hem de yurt dışı ağını genişletmekle kalmıyor, müşterilerine hızlı ve ucuz hizmet sunabilmek için imkanlarını da geliştiriyor. Bunun en güncel örneklerinden biri Yurtiçi Kargo’nun 48 saat süren ortalama kargo teslim süresini bazı güzergahlarda 24 saate düşürmesi. YK Plus 24 adını verdileri bu hizmette Yurtiçi Kargo’nun İstanbul ile Gaziantep, Erzurum, Diyarbakır, Malatya ve Trabzon arasındaki güzergahlarında kargolar 24 saatte teslim edilebiliyor.

YK Plus 24 fiyatlarına aşağıdaki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

YURTİÇİ KARGO YK PLUS

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin her yerine kargo taşıyor. Yurdun her yerinde Yurtiçi Kargo logolu mavi minibüsler en bilinen sembollerden biri haline geldi. Eskiden "bak postacı geliyor" şarkısının şimdilerde karşılık bulduğu şirketlerden biri demek mümkün. Zira e-ticaret sektörünün çok hızlı bir tımanışa geçtiği günümüzde paketlerin hatrı sayılır bir kısmı Yurtiçi Kargo yetkilileri tarafından gönderiliyor. E-ticaret demişken Yurtiçi Kargo alışveriş yapan kişilerin hem teslim hem de iade süreçlerini de kolaylaştırmak üzere çok güzel imkanlar sağlıyor. Kolay iade sistemi sayesinde online alışveriş yapan kişilerin mağazaya geri göndermek istedikleri paketleri evlerinden alıyor.

Yurtiçi Kargo'nun Türkiye genelinde 2 binden fazla akıllı dolap veya anlaşmalı teslim noktası bulunuyor. Müşteriler iade etmek istedikleri paketleri bu noktalara da bırakabiliyor. Akıllı kargo dolapları ve anlaşmalı esnaflardan oluşan teslimat ağı son zamanların en başarılı iş fikirlerinden biri haline geldi. Yurtiçi Kargo da bu trendin en başarılı uygulayıcılarından biri.

Yurtiçi Kargo öğretmen ve öğrencileri de unutmuyor. Yıl sonuna kadar 30 desiye kadar belli noktalardaki teslimatlar için %25 indirim kazanmak için öğretmen ve öğrencilerin kimlik kartlarını Yurtiçi Kargo şubesine ibraz etmeleri gerekiyor. Bu hizmette gönderen ödemeli ya da alıcı ödemeli seçeneklerden de faydalanmak mümkün. Yurtiçi Kargo'nun bu güzel kampanyası standart gönderiler için geçerli. Ek hizmetler için Yurtiçi Kargo şube yetkilisinden bilgi almakta fayda var. Ayrıca 444 99 99 numaralı telefondan da detaylı bilgi sorulabilir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo'nun müşteri hizmetlerine 444 99 99 numaralı telefondan ulaşmak mümkün.

Türkiye'nin en karizmatik çağrı merkezi numaralarından birine sahip olan Yurtiçi Kargo, imaj yönetimi konusunda da çok ama çok başarılı. Sınırlı sayıdaki 444'lü numara havuzundan belki de en güzel uzantı olan 99 99'u seçmeyi başaran Yurtiçi Kargo sadece kargoculuk sektöründe değil, yurt genelindeki tüm şirketler arasında sahnede rol çalmayı başarıyor.

Türkiye genelince kaç müşterinin sırf arka arkaya 9 rakamına basmak için Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri'ni aradığına dair net bir bilgi yok ancak keyifli bir detay olduğuna hiç şüphe yok.

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo kargo takip imkanlarıyla da göz dolduruyor. Müşterilerine mobil uygulamaları üzerinden veya internet sitesinden online kargo takip fırsatı veriyor.

Yurtiçi Kargo ile taşınan kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek için tek ihtiyacınız olan şey ya kargo takip kodu ya da mobil uygulamayı indirmek.

Kargo takip kodunuz size e-posta ya da SMS ile ulaştırılıyor. Eğer Yurtiçi Kargo takip kodunuz size ulaşmadıysa müşteri hizmetlerini aramadan önce epostanızın İstenmeyen Posta klasörünü de kontrol etmenizde fayda var. Ayrıca müşteri hizmetlerini aramadan önce adresinize en yakın Yurtiçi Kargo şubesine bir şans vermenizi tavsiye ederiz. Zira müşteri hizmetleri aynı anda çok fazla çağrıyı karşıladığı için operatöre istediğiniz hızda erişemeyebilirsiniz.

En yakın kargo şubesi haliyle daha az sayıda müşteriye hizmet sunduğundan hızlı cevap almanız mümkün.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi ve Çalışma Saatleri

Müşteri Hizmetleri

444 99 99

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00- 18:00

CUMARTESİ 09:00 - 17:00

Yurtiçi Kargo Pazar Günü Kapalı