ARAS KARGOM NEREDE?

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 2552

Her gün binlerce kargoyu bekleyenlerine ulaştıran Aras Kargo, Aras Kargom nerede sorusuna en şeffaf ve hızlı cevabı vermek üzere son teknolojileri kullanıyor.

Aras Kargo takibi yapmak için bu sayfadaki kargo takip modülünü kullanabilirsiniz. Kargo takip modülünü kullanabilmeniz için Aras Kargo takip numaranızı bilmeniz gerekmektedir.

Aras Kargom Nerede

Aras Kargo takibi yapmak için yukarıdaki kargo takip uygulamasından faydalanabilirsiniz. Kargo takip modülünün ilk kutucuğundan kargo şirketi olarak Aras Kargo'yu seçtiğinizden emin olun. İkinci kutucuğa Aras Kargo Takip numarasını girin. Kargo takip numarasını eksiksiz bir şekilde girdiğinizden emin olmalısınız. Aksi halde Aras Kargo takip sorgu sonucu uyarı verecektir.

Aras Kargom nerede sorusuna cevap alabileceğiniz birkaç yöntem mevcuttur. Bunlardan ilki ve en güvenlisi her zamanki gibi Aras Kargo internet sitesi. Aras Kargo internet sitesinden gönderi takip modülüne kargo takip numaranızı girerek kargonuzun en güncel hareketini sorgulayabilirsiniz.

Aras Kargo takibi için diğer bir yöntem Aras Kargo Müşteri Hizmetleri'dir. Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 25 52. Müşteri hizmetleri yetkilisinin güvenlik maksatlı sordukları sorulara cevap verdikten sonra kargo takip numaranızı da öğrenebilir, kargo takibi de yapabilirsiniz. Aras Kargo Müşteri Hizmetleri aynı anda birçok çağrıya cevap verdiğinden size en yakın Aras Kargo şubesinden de cevap alabilirsiniz.

Aras Kargo Şubeleri

Aras Kargo şubeleri kargonuzun nerede olduğu ve tahmini teslimat saati gibi bilgileri sorabileceğiniz en güvenilir adreslerden biridir. Size en yakın Aras Kargo Şubesi'ni öğrenmek için iki farklı seçenek sunduk. Bunlardan ilki en yakın Aras Kargo Şubesi sayfası. Bu sayfadan tek bir sorgu ile size en yakın Aras şubesini öğrenebilirsiniz.

İkinci yöntem Aras Kargo şubelerini il ve ilçe kırılımlarında adım adım listelemek. İlçenizde başka hangi şubeler olduğunu listelemek isterseniz bu formu kullanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı.

Aras Kargo şubeleri bilgilerini açık kaynaklardan derlediğimiz için muhtemel eksiklik veya hatalar için bize ulaşırsanız en kısa zamanda tablolarımız güncellenecektir.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo çalışma saatleri aldığınız hizmete göre farklılık göstermektedir. Bu konu ile ilgili detaylı bir sayfa hazırladık. Bu sayfadan hizmet türlerine göre Aras Kargo çalışma saatlerini görebilirsiniz.

Genel itibarıyla standart hizmetler için Aras Kargo, Pazartesi'den Cuma'ya 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Cumartesi günleri ise 9:30 - 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aras kargo tüm hizmet türleri için Pazar günü ve resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Aras Kargom nerede diye merak eden kişiler için kargo takip süreçlerinden Aras Kargo'ya ulaşabileceğiniz farklı iletişim kanallarını detaylı olarak anlattık. Bunlar haricindeki sorularınız için sayfanın altına yorum yazabilirsiniz.


Aras Kargo Çağrı Merkezi ve Çalışma Saatleri

Aras Kargo Çağrı Merkezi

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Pazartesi Cuma Arası 09:00 - 18:00

Cumartesi Günleri 09:30 - 15:00

Pazar günü ve resmi tatil günleri Kapalı

Aras Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Aras Kargo Takip

ARAS KARGO

Türkiye'nin en büyük kargo firmalarından biridir. 81 ilde kargo hizmeti sunmaktadır. Şirket, Türkiye'de ve dünyanın dört bir yanında hizmet vermektedir. Aras Kargo, ülke içi ve uluslararası kurye hizmetleri, lojistik çözümleri, e-ticaret çözümleri ve diğer kargo hizmetleri sunmaktadır. Aras Kargo ayrıca teslimatlar için güvenli bir ortam sağlamak için güvenlik önlemlerini de almaktadır. Şirketin web sitesinde, müşterilerin teslimatlarını izlemesine olanak tanıyan bir kargo takip sistemi mevcuttur. Aras Kargo ayrıca müşterilerine online olarak fatura ödeme seçeneği de sunmaktadır.