ARAS KARGO TAKİP

Aras Kargo ile adresinize taşınan kargonuzun kargo takip işlemleri için yukarıdaki kargo takip modülünü kullanabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük kargo şirketlerinden biri olan Aras Kargo hakkındaki yorum, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki butona tıklayarak paylaşabilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

Takip kodunuzu öğrenmek için Aras Kargo Çağrı merkezini (444 2552) ya da size en yakın Aras şubesini arayabilirsiniz. Bazı alışveriş siteleri kargo takip kodunu size SMS veya e-posta ile ulaştırırken bazıları da paketi kargo şirketine teslim ettikten sonra kargo şirketinin SMS atmasını sağlamaktadır.

Aras Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Aras Kargo takip kodunuzla sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz. Eğer bir eticaret sitesinden alışveriş yaptıysanız paketinizin yerini öğrenmek için irsaliye veya fatura numaranızı da kullanabilirsiniz.

Aras Kargo tarafından verilen ve tamamen sayılardan oluşan kargo takip numarasını açılan sayfadaki kutucuğa girip kırmızı oka tıklayarak paketinizin en son hareketini görmeniz mümkün.

Aras Kargo bununla birlikte e-ticaret sitelerine özel bir takip sistemi geliştirmiştir. Alışveriş yaptığınız siteyi seçtikten sonra hemen yanındaki kutucuğa size verilen takip numarasını girmek suretiyle de kargonuzu takip edebilirsiniz.

Aras Kargo Takip

Aras Kargo Kaç Günde Gelir?

Edirne ve Hakkari arasındaki mesafeye göre süre hesaplandığında kargonuz 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Bununla birlikte Aras Uçak Kargo hizmetini kullandığınızda gönderinizi 1 günde teslim alabiliyorsunuz.

Teslimat süresinde mesafe ve karşı adresin şehir merkezine uzaklığı önem arz etmektedir.

Adresinize özel kaç günde teslim alacağınız bilgisini en hızlı öğrenebileceğiniz yer en yakın Aras Kargo şubesidir. Çağrı merkezinden en yakın şubenin telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte yukarıda yer alan Aras Kargo Teslimat Süresi Hesapla butonuna tıkladığınızda açılan sayfadaki Kaç Günde modülüne tıklayarak iller arası ortalama teslimat sürelerine ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Fiyat Hesaplama

Aras Kargo'nun Aras Standart Dosya, Aras Standart Kargo, Aras Günaydın ve Aras Uçak gibi servisleri bulunmaktadır. Kargo ücretleri kargonuzun ağırlığına, seçtiğiniz hizmete ve mesafeye bağlı olarak değişmektedir.

Ayrıca gönderiniz için ekstra koruyucu önlemler almak isterseniz bunlar da ücrete dahil olmaktadır.

Standart bir dosyanın Edirne'den Hakkari'ye teslimatı için Aras Kargo ücreti 23,20 liradır.

Almanya'ya Aras Yurt Dışı Standart servisi ile bir dosya göndermek istediğiniz zaman ödemeniz gereken kargo ücreti 380,49 liradır. Aynı dosyayı Aras Yurt Dışı Ekspres hizmeti ile göndermek isterseniz kargo ücretiniz 563,72 liraya çıkmaktadır. Bunlar yaklaşık rakamlar olup asıl ücret kargonuzun şube yetkilisi tarafından ölçüm ve tartım işlemlerinden sonra belli olmaktadır. Kargo ebat ve kilo ölçümleri desi olarak da bilinen ve ücretin hesaplanmasındaki en önemli faktörlerden birini belirlemektedir.

Aras Kargo Takip

Aras Kargo internet sayfasında bu tür sorgulamaları yapabileceğiniz modül yukarıda görüldüğü gibidir. Kargo takip, kaç günde, en yakın şube, ücret hesapla ve kurye çağır hizmetlerine yukarıda görüldüğü üzere tek sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Şubeleri

Aras Kargo'nun Türkiye genelindeki tüm şubelerinin adreslerine En Yakın Kargo Şubesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

En Yakın Kargo Şubesi sayfamızdan ayrıca şube telefon numarası, şube çalışma saatleri gibi kritik önemdeki bilgileri de göreceksiniz.

Aras Kargo'nun sitemizdeki en çok aranan şubelerine dair detaylı bilgileri aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Şubelerine dair adres ve telefon bilgileri ile birlikte şubeye yol tarifi alabileceğiniz detaylı bir sayfa daha hazırladık. Bu sayfadan il ve ilçe bazında aradığınız tüm şubeleri listeleyerek gezinti yapabilirsiniz. Liste halinde tüm Aras Kargo şubelerini görmek isterseniz Aras Kargo Şubeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sayfaların altına yorum yazarak düzeltilmesini veya eklenmesini istediğiniz şubeleri bize bildirebilirsiniz. Şube yetkililerine hizmetleri için teşekkür etmek için de yorum modülümüzü kullanabilirsiniz.


Aras Kargo Çağrı Merkezi ve Çalışma Saatleri

Aras Kargo Çağrı Merkezi

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 18:00

CUMARTESİ 09:30 - 15:00

PAZAR GÜNÜ KAPALI

Aras Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Aras Kargo Takip

ARAS KARGO

Yerli kargo firmalarından biri olan Aras Kargo tüm Türkiye'ye paket taşımaktadır. Standart bir gönderiyi İstanbul'dan Ankara'ya 1 iş gününde teslim eden firma buna ek olarak erken teslim seçenekleri de sunmaktadır. Aras Günaydın, Aras Uçak, Aras Randevulu ve Aras Yurt Dışı gibi servislerin her biri farklı müşteri ihtiyaçlarına özel olarak sunulmaktadır.