BOVO KARGO TAKİP

Bovo Kargo ile gönderilen veya dağıtıma çıkarılan kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan sayfada Teslimat Kodunu Giriniz etiketli bir kutucuk göreceksiniz. Bu kutucuğa size iletilen kargo takip kodunuzu girerek Sorgula butonuna tıklayın. Kargonuzun anlık takibini açılan sayfadan yapabileceksiniz.

BOVO Kargo takip kutucuğuna ayrıca sipariş kodu, e-posta veya telefon numaranızı girerek de takip yapabilirsiniz. Kargo takip kodu çoğu insan için hatırlanması zor veya kaybedilen ve kargo takip kodum nerede sayfamızı sıklıkla ziyaret etmelerine sebep olan bir şey olduğundan e-posta veya telefon numarası ile takip yapabilmek harika bir özellik. Yakın zamanda tüm kargo firmalarının kargo takip kodu yerine daha akılda kalan bilgilerle arama yapma imkanı getireceklerini söylemek mümkün. Aslında kargo takip kodunun güzelliği şu: Her pakete özel olarak oluşturulduğu için takip ekranında gördüğünüz paketin başka bir siparişinize ait olması gibi bir şey yok. Yani pakete özel bir kimlik numarası gibi düşünülebilir.

Kargo Takip Yorum Yaz

Kargo takip kodunun zor tarafı ise anlamsız ve uzun harf ve/veya rakamlardan oluşması ve dolayısıyla çabuk unutulması. Peki kargo firmaları neden ısrarla takip kodu kullanıyor derseniz, yukarıda da bahsettiğimiz üzere milyonlarca paketten hangisinden bahsettiğinizi kolayca ayırt edebilmek için. Bovo Kargo, e-posta ve telefon kullanarak ayırt edebiliyor, onlar da yapsın derseniz, haklısınız!

Bovo Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Bovo Kargo, şimdilik internet sitesi üzerinden online kargo takip imkanı sunmaktadır. Mobil uygulama üzerinden kargo takip yapılmamaktadır ancak hem internet hem de müşteri hizmetleri oldukça detaylı ve güncel bilgiler sunmaktadır.

Bovo Gönderi Takip

Bovo kargo takip için yukarıdaki yeşil renkli butonu kullanabileceğiniz gibi 0850 532 2686 numaralı telefondan da hizmet alabilirsiniz. Bunun için kargo takip numarası, e-posta ve hatta telefon numaranızı kullanabilirsiniz.

Bovo sipariş verildikten sonraki iş gününde teslimat yapmaktadır. Eğer gönderinizin durumu Dağıtımda olarak görünüyorsa o gün içinde teslimat yapılacaktır. Akşam 22:00'a kadar Bovo kargo teslimatları devam etmektedir.

Bovo kargo takip ekranından paketiniz dağıtıma çıkmadan önce teslimat adresini, zamanını veya teslim alacak kişi bilgilerini değiştirmeniz mümkün. Bununla birlikte dağıtıma çıkarılan kargonuzun teslim edileceği kişiyi değiştirme ihtiyacınız olduğunda çağrı merkezini arayarak bu değişikliği yapabilirsiniz. Komşunuza, sitenizin güvenliğine ve hatta yakınınızdaki bir market ya da eczaneye kargolarınızın teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Tabii ki market ve eczaneye bu durumu bildirmenizde fayda var.

Bovo, müşterilerin kargo takip ve teslimat süreçlerine mümkün olduğunca dahil olabilmeleri için her türlü teknolojik altyapıyı kurma yönünde bir vizyon benimsemiş görünüyor. Teslim saatinin değiştirilebilmesinden kargocuya mesaj atabilme gibi imkanlar bunun göstergesi.

Bovo Kargo Çalışma Saatleri

Bovo Pazartesi'den Cumartesi'ye kadar 09:00-18:00 saatleri arasında açık. Gönderilerinizi bu saatler arasında Bovo'ye teslim edebilir, müşteri hizmetlerini yine bu saatler arasında arayabilirsiniz.

Pazar günleri ise kapalı.

Bovo Kargo ayrıca gece 22:00'a kadar teslimat yapabilmektedir. Teslimat yapılıncaya kadar kuryenin konumunu anlık olarak izleyebilirsiniz.

Bovo Kargo Ücretleri

Bovo Kargo firmalar için avantajlı kargo ücreti paketleri hazırlamıştır. Standart Paket'te yıllık 25.000 Lira ödeyerek gönderi başına 30 lirayı garantiliyorsunuz. Gün içi telimat ücreti bu pakette 60 lira ve SMS veya e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız bu ücretlere 50 kuruş daha ekleniyor. Gönderi yaptıkça fiyat ana bakiyenizden düşüyor.

En çok tercih edilen ikinci pakette ise yıllık 50.000 lira ödüyorsunuz. Bu pakette standart gönderileriniz 20 liraya taşınırken, gün içi teslimat istiyorsanız 40 lira ödemeniz gerekiyor. SMS veya e-posta bildirimleri almak istiyorsanız 25 kuruş fark ödeyerek bu hizmetten de faydalanabiliyorsunuz.

Bovo Kargo'nun süper paket olarak adlandırdığı hizmette ise yıllık 100.000 lira karşılığında gönderi başına 17.5 lira ödeyebiliyorsunuz. Süper Paket'te gün içi teslimat seçeneğinde ödemeniz gereken tutar ise 35 lira. Bu pakette SMS veya e-mail bilgilendirmeleri için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Tüm paketlerde gönderi yaptıkça kargo ücreti ana bakiyenizden düşülmektedir. Bovo Kargo Ücretleri sayfasındaki rakamlara KDV ve EPH ayrıca eklenmektedir. EPH, Evrensel Posta Hizmeti adı altında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna ödenen bir ücrettir. Bovo Kargo Ücretleri'ni ayrıca aşağıdaki tabloda özetledik.

Ayrıca firmanıza ve ihtiyaçlarınıza özel fiyat teklifi de alabilirsiniz. Bunun için [email protected] adresine e-posta göndermeniz kafi.

Bovo Kargo Hizmetleri

Bovo birçok alışveriş sitesi ile anlaşma yapmış yeni nesil kargo firmalarından biri. Karaca, DESA ve OXXO gibi büyük alışveriş sitelerinin gönderilerini taşıyan firma müşterilerine temel olarak üç hizmet sunuyor.

Teslimatta Tahsilat: Bovo Kargo ile taşınan paketinizin ücretini kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz. Özellikle online alışveriş siteleri ve müşterileri için bu özellik çok kıymetli olabiliyor.

Gün İçi Teslimat: Belli iller için geçerli olan bu teslimat türünde siparişinizi bugün verdiyseniz akşam 22:00'a kadar teslim alabiliyorsunuz.

İnteraktif Teslimat: Kargo takip ekranından kargo dağıtıma çıkmadan önce teslim zamanını değiştirme veya teslimat yerini değiştirebiliyorsunuz. Bovo kargo takip sayfasının müşteriler açısından ne kadar kıymetli olduğunun farkında.

Bovo Kargo İletişim

Bovo Kargo'ya 0850 532 2686 numaralı telefondan, [email protected] veya Instagram sayfasından DM göndererek ulaşmanız mümkün. Şu anda şubelerinin ayrı ayrı telefon numaraları veya iletişim bilgileri bulunmuyor. Bununla birlikte Ankara, İstanbul ve Bursa şubelerinin adresleri aşağıdaki gibidir. Burada olmayan şube bilgilerini veya düzeltilmesini istediğiniz bilgileri iletişim sayfamız üzerinden iletmeniz halinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.

Bovo Kargo İletişim: 0850 532 2686. Bovo WhatsApp iletişimi için de aynı telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bovo Müşteri hizmetleri mesai saatleri arasında hizmet veriyor.

Bovo Kargo iletişim bilgileri ile birlikte diğer tüm kargo firmalarının telefon ve çalışma saatleri detaylarına Kargo Müşteri Hizmetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bovo Kargo İstanbul

Route İstanbul, E5 No:6 K:6 D:65, 34566 Bakırköy/İstanbul

Bovo Kargo Ankara

Bahçekapı 2474. Caddesi 13/F/G, 2474. Cd 13/F D:G, 06790 Etimesgut/Ankara

Bovo'nun internet sitesinde sağ altta bulunan yeşil renkli yüzücü buton otomatik cevap desteği sunuyor. Otomatik cevap robotu şimdilik her sorunuza cevap üretemiyor ancak yakında soru cevap havuzunun zenginleşmesiyle birlikte aramaların daha sağlıklı yapılacağı bekleniyor.

Ayrıca sitede sosyal medya hesapları ve Whatsapp adresi de mevcut.


Bovo Kargo İletişim ve Çalışma Saatleri

Bovo İletişim

0850 532 2686

[email protected]

Bovo Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 18:00

CUMARTESİ 09:00 - 18:00

PAZAR Kapalı

Bovo Kargo Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Bovo Kargo Takip

Bovo Kargo Lojistik ve Dağıtım

2021 yılında Bovo Lojistik ve Dağıtım Anonim Şirketi adı altında kuruldu. Yeni nesil kargo şirketlerinden biri olan Bovo Kargo, İstanbul merkezli. Büyükşehirlerden başlayarak şube ağını genişletmek üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

Bovo Kargo aktif olarak işe alım yaptığı dönemlerde [email protected] adresi üzerinden başvuruları kabul ediyor.

Kurumsal olarak firmalara lojistik desteği de sağlayan Bovo'nun internet sitesi üzerinden başvuru bilgilerini göndermek mümkün. Bovo ayrıca yurt dışı teslimat hizmeti de vermeye başladı.