SÜRAT KARGO TAKİP

Bu sayfa Sürat Kargo'nun resmî İnternet sayfası değildir. Sürat Kargo ile ilgili her türlü bilginin en doğrusunu Sürat Kargo resmî iletişim kanallarından alabilirsiniz. Bu sayfadaki bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Burada sunulan bilgilerin yanlış, eksik veya herhangi bir mevzuat ihlali yaptığını düşünüyorsanız bunu bize iletmeniz halinde gerekli düzeltme ve/veya içerik kaldırma işlemleri hızlıca yapılacaktır.

Kargonuzu online olarak takip edebilmek için takip kodunuzun olması gerekmektedir. Sürat takip numaranız hazırsa aşağıdaki butonu tıklayarak kargonuzun hareketlerini izleyebilirsiniz.

Kargo takip numaranızı Sürat Kargo şubesinden aldığınız faturanın üstünde ya da e-ticaret sitesindeki Siparişlerim sayfasından öğrenebilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

Sürat Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kargom Nerede sayfasındaki Kargo Takip No ya da Sipariş Kodu yazan alana gönderi takip numarasını yazdıktan sonra hemen altında yer alan kutucuğa Güvenlik kodunun da girilmesi gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra Sorgula butonuna tıklandığında kargonuzun en son lokasyonu ve gönderi durumunu öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Takip

Kargo takip Kodu veya Sipariş kodunu girdikten sonra güvenlik kodu doğrulamasını da geçmeniz gerekmektedir. Eğer güvenlik kodunu doğru okuyamıyorsanız yanında bulunan kırmızı renkli yenile ikonuna tıklayarak yeni bir güvenlik kodu ürettirebilirsiniz.

Sürat Kargo Teslimat Süresi

Edirne'den Hakkari merkeze bir paket göndermek istediğinizde Sürat Kargo ortalama 3 gün içinde teslimat yapmaktadır. Bununla birlikte kargo teslimlerinde teslimat adresinin merkeze uzaklığı bu sürelerin değişmesine sebep olabilmektedir. Merkeze uzak bir köyde ikamet ediyorsanız teslimat sürelerini tedbiren birkaç gün daha uzun değerlendirmenizde fayda var.

Şubeye teslim edilip direkt alıcının adresine gönderilecek olan kargolar için teslimat süreleri kilometre hesabına göre değişmektedir. Sürat Kargo'nun standart teslim süreleri şu şekilde:

600 kilometreden az mesafeler için teslimat süresi 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

600-1200 km arasındaki mesafelerde teslimat süresi 2-4 iş günü arasındadır.

1200 kilometreden daha fazla olan mesafelerde kargoların adrese teslim edilmesi 3-5 iş gününü bulabilmektedir.

Teslim sürelerinin hesabında trafik kazaları, olumsuz yol ve hava koşulları, araç arızası ve yola devam edilmesini engelleyecek mücbir sebepler hesaba katılmamıştır.

Sürat Kargo Fiyat

Kargonuzun ücreti ağırlığa, mesafeye, sigorta durumuna ve bunun gibi birkaç faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Sürat Kargo şubesine kargonuzu teslim ederken net fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Yukarıdaki butona tıkladığınızda açılan sayfadan Fiyat Hesapla modülüne tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan formda gönderi türü, adres, gönderim tipi, teslim şekli gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde girdiğinizde ortalama bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Edirne'den Hakkari'ye standart bir dosya göndermek istediğinizde ve gönderim ve teslim şekli olarak da sırasıyla Şubede Teslim ve Adrese teslim seçeneklerini işaretlediğinizde ödemeniz gereken fiyat 25,43 TL olarak hesaplanmaktadır.

Aynı adrese en, boy ve yükseklik olarak sırasıyla 5, 20 ve 40 cm olarak girdiğiniz maksimum 1 kg ağırlığındaki bir koliyi göndermek istediğinizde ödemeniz gereken tutar ise 35,21 TL olmaktadır.

Sürat Kargo Şubeleri

Sitemizde Sürat Kargo'nun en çok aranan şubelerini burada göreceksiniz. Sürat Altınova Şubesi ile birlikte diğer tüm popüler şubeler burada yer alacaktır.


Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri ve Çalışma Saatleri

Sürat Kargo Çağrı Merkezi

0850 202 0202

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 18:00

CUMARTESİ 09:00 - 15:00

Sürat Kargo Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.



SÜRAT KARGO

Sürat Kargo 2015 yılı itibarıyla TMSF'ye devredilmiştir. Covid-19 dönemindeki hassasiyetlere binaen TVRM sertifikası almıştır. Türkiye'nin her yerine gönderi taşıyan Sürat Kargo, Kredili Kargo, Sürat Tahsilatlı, Sürat Global gibi hizmetler sunmaktadır. Kredili Kargo çok sayıda gönderi potansiyeli olmamakla birlikte indirimli kargo göndermek isteyen firmalar için 5 farklı paketten oluşan bir üyelik servisidir.

Sürat Kargo her geçen gün kargo takip süreçleriyle ilgili olarak yeni teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Sürat Kargo ACE AWARDS GOLD ve The One Awards ödülleriyle kargoculuk sektöründeki iddiasını sürdürmektedir. Sürat Global, Sürat Tahsilatlı, Sürat Kredili Kargo, Sürat Bilgilendirme ve Sürat Ambalaj hizmetleri firmanın sunduğu hizmetlerden en öne çıkanlardan bazıları.