KARGOİST KARGO TAKİP

Kargoculuk sektörünün en genç firmalarından biri olan Kargoist her geçen gün dağıtım ağını genişletmek için şube sayısını artırıyor. Şimdilik İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Sakarya, Kocaeli ve Trabzon gibi büyük şehirlerde hizmet vermekle birlikte giderek büyüyen bir şube ağına sahip.

Kargo Takip Yorum Yaz

Kargoist müşterilerine online kargo takip imkanı sunuyor. Aşağıdaki butona tıklayarak ulaşacağınız sayfadan kargo takip numaranızı girmek suretiyle gönderinizin yerini öğrenebilirsiniz.

Kargoist Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kargoist ana sayfasında bulunan gönderi sorgulama modülünü kullanabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlarda ekranın sol tarafında, mobil cihazların ekranlarında ise sayfanın en üstünde bulunan gönderi sorgulama uygulaması üzerinden kargonuzun hareketlerini görebilirsiniz.

  1. Kargo takip kodunuz veya barkod numaranız hazırsa Kargoist ana sayfasındaki arama kutucuğunu bulun.
  2. Kargo takip kodunuzu eksiksiz olarak bu kutucuğa girin. Gönderi numaranızın arasında boşluk olmasın.
  3. Sorgula butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar.

Kargoist Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kargoist kargo takip kodunuz yanınızda yoksa siz en yakın Kargoist şubesini arayın. Aşağıdaki müşteri hizmetleri numarasından size en yakın şubeye erişebilirsiniz. Ayrıca Kargoist şubelerine internet sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Kargoist, aynı gün teslim, geri dönüşümlü teslimat, randevulu teslimat gibi hizmetler sunuyor. Ayrıca gönderiniz teslim alındığında bilgilendirilmek isterseniz kısa mesaj ile teslimat seçeneği de mevcut.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kargoist resmi internet sitesinden alınmıştır. Eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz bilgiler olması halinde bize ulaşırsanız düzeltilecektir.

Kargoist Kargo Takip Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Kargoist kargo takip kodu paketiniz yola çıktıktan sonra tarafınıza gönderilen bilgilendirme mesajında yer almaktadır. E-posta kutunuzu veya telefonunuzun SMS listesini kontrol edin. Bununla birlikte Kargoist müşteri hizmetlerini veya ilinizde bulunan Kargoist şubesini telefonla arayarak kargo takip kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Kargoist kargo takip kodu harf ve rakamlardan oluşmaktadır. Genellikle 13 hanelidir. Kargo takip işlemleriniz esnasında bu gönderi takip kodunu eksiksiz ve size gönderildiği gibi büyük ve küçük harf ayrımlarına dikkat ederek girmeniz gerekmektedir.

Kargoist Şubeleri

Kargoist şubelerini sürekli artırmaktadır. Şimdilik 28 ilde, 152 ilçede hizmet vermektedir. Kargoist şubesi bulunan iller aşağıdaki gibidir:

İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Çorum, Denizli, Dİyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova.

Bu illerde muhtelif ilçelerde Kargoist şubesi bulunmaktadır. Şubelere dair detaylı bilgilere aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kargoist Müşteri Hizmetleri

Kargoist müşteri hizmetleri numarası: 0850 477 3474. Ayrıca Kargoist internet sitesinden kargo şubelerini sorgulayabilir, adres ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Kargoist Ankara irtibat numarası 0312 473 4009. Ayrıca Whatsapp üstünden de firmaya ulaşmanız mümkün. Kargoist Whatsapp telefon numarası 0531 8862292.


Kargoist Kargo Çağrı Merkezi ve Çalışma Saatleri

Kargoist Müşteri Hizmetleri

0850 477 3474

Kargoist E-posta

[email protected]

Kargoist Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 18:30

CUMARTESİ 09:00 - 14:00

PAZAR GÜNÜ Kapalı

Kargoist Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Kargoist Kargo Takip

KARGOİST KARGO

Kargoist, İstanbul'da başladığı şehir içi dağıtım hizmetini Türkiye'nin dört bir yanına taşıyan kargo firmasıdır. Paydaşlarına kurye olarak çalışma imkanı sunan firmanın internet sitesinden kurye başvurusunda bulunmak mümkün. Kapıda ödeme, geniş araç ve hatta scooter gibi teslimat seçenekleri de sunan firmanın online kargo takip imkanı da bulunmaktadır. Birlikte çalıştığı firmalara API ile entegrasyon kolaylığı da sunan Kargoist, bu sayede müşterilerinin sok takip gibi işlerini kolaylaştırmak için kullandıkları yazılımlara kıymetli girdiler de sağlamaktadır. Kargoist, faaliyetlerini Türkiye'nin tüm illerine sunmayı hedeflemektedir.

Kargoist Genel Müdürlük Adres: Deposite Ofis A1 Blok İkitelli OSB Mahallesi Atatürk Bulvarı No:117/7 Ofis: 411, 34186 Başakşehir/İstanbul