Modanisa Kargo Takibi

MODANİSA KARGO TAKİP

Tesettür sektöründe bilinen bir marka olan Modanisa.com'dan verdiğiniz siparişinizi online olarak takip edebilirsiniz. Bunun için iki yöntem var. Birincisi Modanisa sitesine giriş yaparak takip yapmak, diğeri ise kargo takip kodu üzerinden paketinizin yolunu takip etmek. İkisini de aşağıda açıkladık.

Modanisa.com'a giriş yaparak kargo takip etmek isterseniz yukarıdaki kırmızı kutucuk sizi doğruca siparişlerim sayfasına yönlendirecek. Orada ürünüzün hangi kargo firmasında ve ne zaman teslim edileceğine dair ilgili modüle ulaşacaksınız.

MODANİSA KARGO TAKİBİ

Hemen hemen tüm online alışveriş sitelerinin kargo takip süreçleri birbirinin aynı. Siteye giriş yaptıktan sonra Siparişlerim menüsü altında tüm alışverişlerinizi listeleyip, ürün detaylarında ilgili takip bağlantısına tıklıyorsunuz. Modanisa da benzer bir kargo takip sürecine sahip.

Modanisa Kargo Takibi
1. Modanisa.com İnternet sitesine gidin.

Modanisa.com üzerinden bilgisayarınızla siteye gidebileceğiniz gibi sitenin uygulamasını telefonunuza indirdiyseniz uygulamayı açarak da erişim sağlayabilirsiniz.

Modanisa.com Sipariş Takip

2. Ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ağ üst köşede yer alan üyelik adınızın üstüne gelin.

Üyelik adınızın üstüne geldiğinizde uzun bir menü listesi görünecek. Bu menüden Siparişlerim alt menüsüne tıklayın.

3. Siparişlerim sayfasında aldığınız tüm ürünleri göreceksiniz. Kargo takibi yapmak istediğiniz ürünün altında yer alan Görüntüle butonuna tıklayın.

Hangi ürünün kargo durumunu sorgulayacaksanız sadece o ürünün altındaki Görüntüle butonuna tıklayın. Gülmeyin, böyle çok fazla soru geliyor :)

4. Sipariş detayında Kargo Takip butonuna tıklayın.

Bundan gerisini bilgisayar halledecek zaten.

MODANİSA KARGO TAKİP

Online alışveriş sitelerinin yazılımları güncellenir, tasarımları yenilenir, genellikle kullanıcı alışkanlıklarına aykırı iş yapmazlar, kargo takip süreçleri yine benzer bir şekilde ziyaretçilerinin hizmetine sunulur ama kargo takibi yapmanın her zaman geçerli bir yolu vardır ve bu yoldan geçerken ihtiyacınız olacak tek şey kargo takip kodunuzdur.

Modanisa.com'dan sipariş verdiğinizde kargonuz anında dağıtıma çıkmaz. Ürünün kargo firmasına teslim edilmesi en fazla 24 saat sürer. Ürününüz paketlenir, kargo firması ürünü depodan teslim alır ve adresinize göndermek üzere kargonuza bir Gönderi Kodu oluşturur. Kargo takip kodu olarak da bilinen bu kod siparişinizin şube tarafından teslim alınmasından, kapınıza kadar ulaşmasına kadar birçok bilgiye ulaşmanızı sağlar.

1. Kargo firması tarafından size gönderilen gönderi kodunu unutmayın.

Kargo takip kodunuz size e-posta ya da SMS olarak ulaştırılır.

2. Kargotakibi.com'a gelin.

Kargotakibi.com'un üst menüsünde kargo firmalarının detaylı bilgileri ve kargo takip sayfalarına hızlı erişim imkanı bulunmaktadır.

3. Sitenin Üst menüsünden Kargo Takip bağlantısına tıklayın ve ilgili kargo firmasını seçin.

Açılan sayfada kargonuzu takip edebilmeniz için gerekli tüm detaylar görünecektir.

4. Kargo Takip butonuna tıklayın.

Kargo takip butonuna tıkladıktan sonra kargo takip kodunuzu ilgili arama kutucuğuna yazın ve Enter'a basın.

5. Açılan sayfada yer alan kutucuğa kargo takip kodunuzu girin veya kopyaladıysanız (Ctrl+C) Yapıştır (Ctrl+V) yapın.

6. Hepsi bu!

MODANİSA MAĞAZALARI

Modanisa, online alışveriş mağazasının yanı sıra Pendik, Zeytinburnu ve Gaziosmanpaşa'da bulunan mağazalarında da satış yapmaktadır. Bu mağazaların adres ve telefon bilgileri aşağıda mevcuttur.

Modanisa Mağaza ve Telefon

Modanisa Şube Adı Adres Telefon
Pendik Mağazası Batı Mahallesi, 19 Mayıs Caddesi No: 7 Pendik/İstanbul 34890 0549 790 88 89
Zeruj Mall Anatolia AVM Mağazası Yeni Mahalle Dünya Sokak No: 11/5 Pendik İstanbul 0530 916 28 30
Zerujport AVM Modanisa Mağazası Kazlıçeşme Mahallesi, Asım Kazancıgil Caddesi Giriş Kat No: 38 Zeytinburnu/İstanbul 34020 0549 815 01 13
Zerujport AVM Modanisa Abiye Mağazası Kazlıçeşme Mahallesi, Asım Kazancıgil Caddesi 1. Kat No: 38 Zeytinburnu/İstanbul 34020 0533 381 48 40
Venezia Modanisa Mağazası Karadeniz Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Caddesi Venezia Mega Outlet F Blok 408 Cadde Katı No:269 Gaziosmanpaşa / İstanbul 34250 0533 381 48 64
Venezia Modanisa Mağazası Karadeniz Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi Venezia Mega Outlet K Blok 408 Çarşı Pazar Katı Gaziosmanpaşa / İstanbul 34250 0533 386 02 12


MODANİSA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Çağrı Merkezi

0850 333 6472

WhatsApp Destek Hattı

90 850 333 6472

Çalışma Saatleri

Modanisa.com 7x24 hizmet vermektedir.


Modanisa Kargo Takip

Modanisa.com

2011 yılında kurulan modanisa.com İstanbul merkezli bir muhafazakar giyim mağazasıdır. Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Bahasa olmak üzere altı farklı dilde yayın yapan online alışveriş mağazasında binden fazla markanın ürünleri yer almaktadır.

Uluslararası arenada da tanınan bir online alışveriş sitesi olan modanisa.com, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 140'tan fazla ülkeye gönderim yapmaktadır. Bununla birlikte Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika, Malezya, Avustralya ve maldivler gibi hemen hemen tüm kıtalardaki ülkelere teslimat yapmaktadır.