Getir Kargo Takip

N11 KARGO TAKİP

N11'de ürünler kayıtlı mağazalar tarafından kargoya verilmektedir. Ürünün detay sayfasında mağazanın ne zaman kargo şirketine teslim edeceği belirtilmektedir. Siparişiniz kargo şirketine teslim edilirken oluşturulan kargo takip numarası size e-posta ile ya da SMS ile gönderilir.

Ürünü satan mağaza aynı zamanda kargo takip numarasını n11 sistemine de girmektedir. Dolayısıyla n11.com'da siparişlerinizi listelediğiniz Hesabım menüsünde de kargo takip numaranızı görebilirsiniz.

Yukarıdaki butonu tıkladığınızda açılan sayfada verdiğiniz siparişleri göreceksiniz. Tabi öncelikle kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekecek.

N11 SİPARİŞ TAKİBİ

N11'de sipariş verdikten sonra e-posta ve SMS bildirimlerinizi takip etmenizi öneririz. E-postanıza gelen Siparişiniz Kargoya Verildi konulu mesajda kargo takip kodunuz da yer alacaktır.

Ayrıca SMS olarak da kargo kodunuzu alacaksınız. Peki kargo takip kodunuzu aldıktan sonra siparişinizi nasıl takip edeceksiniz. Bunun için 2 yönteminiz var:

N11.com Sipariş Takip
1. N11.com'da Hesabım menüsünden Mevcut Sipariş sayfasına girin. Satın aldığınız ürünün detayın girdiğinizde biraz aşağıda Kargo Takip butonu yer alacaktır. Bu butona tıkladığınızda açılan sayfada ürünün son yerini, durumunu ve hareket geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Ürününüz kargoya verilmesine rağmen kargo izleme ekranında görüntülenmiyorsa kargo şirketinin sistemlerinde henüz işleme alınmamış demektir. Bunun için gün sonunda tekrar denemenizi tavsiye ederiz.

n11 Sipariş Takip

2. Kargo takip kodunuz ve kargo şirketinin adını zaten biliyorsunuz. Bunlar elinizde mevcutsa Kargo Takibi sayfamızdan ilgili kargo şirketinin sayfasına girin ve orada yer alan kargo takip butonuna tıklayın. Açılan sayfada veya modülde kargo takip kodunuzu gireceğiniz bir kutucuk belirecektir. Buraya giriş yaptıktan sonra sorgula/ara butonlarına tıklayarak kargonuzun son hareketlerini görebilirsiniz.

N11 KARGO ÜCRETİ

N11'in anlaşmalı olduğu kargo şirketleri bulunmaktadır. Mağazalar bu şirketler aracılığı ile ürünleri adresinize göndermektedir. Siteden sipariş verirken ürün detaylarında hangi kargo şirketi ile gönderileceği ve kargo ücreti bilgilerini göreceksiniz.

N11 KARGO SÜRESİ

N11 ürünün kargo şirketine teslimi ve kargo hareketlerini izleme konusunda sağlıklı bir alt yapı sağlamakla birlikte kargonun adresinize hangi tarihte ve saat kaçta teslim edileceği kargo şirketinin performansına bağlıdır. Dolayısıyla kargo şirketinin adı belli olduğunda ortalama teslimat süresini sitemizden ilgili kargo şirketinin sayfasına girerek görebilirsiniz. Siparişinizin kargo şirketine ne zaman teslim edileceği, size varış zamanını ifade etmez, adresinize teslim için geçen süre Siparişiniz Kargoya Verildi Bildiriminden itibaren başlar.

Yine de ortalama bir kargo teslim süresi isterseniz bu süre genellikle 3 iş günüdür.


GİTTİGİDİYOR MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE ÇALIŞMA SAATLERİ

Çağrı Merkezi

0850 333 00 11 (7x24)

Çalışma Saatleri

n11.com'dan 7x24 saat sipariş verebilir, 0850 333 00 11 Whatsapp çağrı hattından 7x24 destek alabilirsiniz.


N11 Kargo Takip

N11.COM

n11.com 2013 yılında kuruldu. Doğuş Grubu ile Güney Koreli SK Group tarafından açık pazar e-ticaret platformu olarak hayata geçirilen sitede 100 binden fazla kayıtlı mağaza bulunmaktadır.

n11.com hakkında en fazla merak edilen şeylerden biri isminin ne manaya geldiğidir. Site ismini SK Group'un Güney Kore'de faaliyet gösteren 11st.co.kr adlı iştirakinden almıştır. İlk başta numaraonbir.com olarak düşünülmüştür.

İnternet tarayınızın adres satırına numaraonbir.com yazdığınızda yine n11.com adresine gittiğinizi göreceksiniz.