PTT KARGOM NEREDE

PTT Kargo tarafından taşınan paketinizin güncel hareketlerini sorgulamak için aşağıdaki kargo takip modülünü kullanın. İlk kutucuktan PTT Kargo seçtiğinizden emin olun. Sağındaki kutuya ise PTT Kargo takip numaranızı girin ve Sorgula ikonuna tıklayın.

PTT Kargo büyük online alışveriş siteleri ile yaptığı anlaşmalar ve Türkiye genelindeki yaygın şubeleri sebebiyle her gün binlerce kişinin paketini taşımaktadır.

Her gün PTT Kargom Nerede diye soran müşteriler KargoTakibi.com'un kargo takip modülünden paketlerinin güncel hareketlerini takip etmektedir.

PTT Kargo takip işleminiz veya şubede aldığınız hizmet hakkında yorum yapmak veya yetkililere teşekkür etmek isterseniz sayfanın altındaki yorum modülünü kullanabilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

PTT Kargo Takip Nasıl Yapılır?

PTT Kargo takip işlemleriniz için gönderi takip kodunuzun olması gerekmektedir. PTT gönderi takip kodunuz size verilen kargo teslim fişinin üstünde yer alan 13 haneli rakamlardır.

PTT Kargom Nerede
  1. Sayfanın üstündeki takrgo takip modülünün ilk kutucuğundan PTT Kargo seçin.
  2. PTT Kargo gönderi takip numaranızı girin.
  3. Sorgula butonuna tıklayın.

    Kargom nerede sorunuzun cevabında anahtar bir rol oynayan gönderi takip kodunuzu kaybettiyseniz 444 1 788 numaralı PTT Kargo Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

PTT Kargom Nerede Kaldı?

Paketinizin konumunu takip etmek için hemen PTT Kargo'nun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetleri numarasını arayarak paketiniz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve durumunu öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte PTT Kargo Şubeleri de aradığınız cevapları sunacaktır. Adresinize en yakın PTT Kargo şubesi kuryenin dağıtıma çıktığı saat gibi detaylı bilgileri de verebilir. Bu yüzden nokta atış konum takibi için PTT Kargo şubelerini telefonla arayabilirsiniz.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri telefon numarası: 444 1 788.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri kargo takip işlemleriniz için size yardımcı olacaktır. Bununla birlikte çağrı merkezi tüm Türkiye geneline hizmet verdiğinden beklememek için size en yakın PTT Kargo şubesini aramanız tavsiye edilir.

İşitme ve konuşma engelli vatandaşlar için SMS Hattı Telefon Numarası: 0312 309 59 13.

PTT Kargo Şubeleri

PTT Kargo Türkiye genelinde en yaygın şube ağı bulunan kargo firmalarından biridir. Bulunduğunuz ilçede mutlaka bir PTT şubesi vardır.

KargoTakibi.com'dan PTT Kargo şubelerini detaylı olarak şehir ve ilçe kırılımında listeleyebilirsiniz. Ya da sorgu formumuzu kullanarak istediğiniz mahalledeki PTT şubesini görebilirsiniz.

PTT Kargo kargo teslimatları için PTT Kargomat sistemini de kullanmaktadır. PTT Kargomat nedir, nasıl çalışır diye merak ediyorsanız alttaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT Kargo şubeleri hafta içi 08:30'dan 17:30'a kadar hizmet vermektedir.

Cumartesi günleri ise yine 12:30'a kadar standart işlemleriniz için PTT Kargo şubelerine gelebilirsiniz. PTT Kargo Pazar günleri ve diğer resmi tatil günlerinde ise kapalıdır.


PTT Kargo Çağrı Merkezi

444 1 788

PTT Kargo Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:30 - 17:30

Cumartesi: 08:30 - 12:30

Pazar: Kapalı

PTT Kargom Nerede Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.PTT Kargom Nerede

PTT KARGO

PTT Kargo, Türkiye'nin ulusal kargo şirketi olan Posta ve Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) bir iştirakidir. Günümüzde PTT Kargo, ülke genelinde yaygın hizmet ağı ile en hızlı ve güvenli şekilde teslim etmek için çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye genelinde PTT Kargo şubesi bulunmayan bir ilçe yoktur.