ARAS KARGO PAZAR GÜNÜ AÇIK MI?

Aras Kargo Türkiye'nin en çok kargo taşıyan firmalarından biri. Türkiye genelindeki geniş dağıtım ağı sebebiyle internette yapılan kargo takip aramalarında hatrı sayılır bir hacme sahip. Aras Günaydın, Aras Uçak, Araç Tahsilatlı ve Randevulu gibi hizmetleri sayesinde her türlü kargoculuk ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Aras Kargo ile gönderilen paketinizin durumunu online olarak takip etmek için Aras Kargo Takip sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca En Yakın Kargo Şubesi sayfasından da Aras Kargo'nun Türkiye genelindeki şubelerinin adres, telefon ve çalışma saatleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo hafta içi 08:30 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi günleri ise 08:30 ile 13:00 saatleri arasında Aras Kargo şubelerinden hizmet alabilirsiniz.

Aras Kargo Pazar günü açık mı derseniz, hayır. Her ne kadar çalışma saatlerine Pazar günü dahil olmasa da Aras online kargo takip hizmeti yedi gün 24 saat devam etmektedir. Bunun için kargo takip kodunuzu bilmeniz yeterli. Kargo takip kodunuzu kargo şubesindeki yetkililer, online alışveriş yaptıysanız ve paketiniz Aras Kargo ile taşınmışsa alışveriş sitesinin tarafınıza gönderdiği e-posta veya SMS aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo'nun çağrı merkezinin numarası ise 444 2552. Bununla birlikte adresinize en yakın Aras Kargo şubesinin telefonunu da sitemizden öğrenebilir, sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Aras Kargo kaç günde gelir ve Aras Kargo ücretleri ne kadar diye sorarsanız tüm bunların cevabını Aras'a özel detaylı kargo takip sayfasından öğrenebilirsiniz.

Buraya eklenmesini istediğiniz veya düzeltilmesini istediğiniz bilgileri bize iletişim sayfamız üzerinden iletmeniz halinde gerekli güncellemeler en kısa zamanda yapılacaktır.

Aras Kargo İletişim ve Çalışma Saatleri

Aras Kargo İletişim

444 2552

Aras Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 08:30 - 18:00

CUMARTESİ 08:30 - 13:00

PAZAR KapalıAras Kargo Takip

ARAS KARGO

Genel Müdürlük: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul

Telefon: +90 (216) 538 55 00

Fax: +90 (216) 538 56 52