ARAS KARGO KARGOM NEREDE?

Milyonlarca Aras Kargo müşterisinin cevap aradığı soru bu: Aras Kargo Kargom Nerede? Aşağıdaki Aras Kargo Takip modülünü kullanarak cevap bulabilirsiniz.

Aras Kargo takip işlemlerinizi bu sayfadan yapabilirsiniz.

Aras Kargo nerede diye soranların hızlıca cevap bulduğu kargo takip sayfamızı şu şekilde kullanabilirsiniz.

  1. Yukarıdaki kargo takip modülünün ilk kısmından Aras Kargo'yu seçin. Aras Kargo kargo takip numarası ile başka bir kargo şirketinin sistemlerinden sorgulama yapamazsınız.
  2. İkinci kutucuğa Aras Kargo takip kodunuzu eksiksiz olarak girin. Eğer size 15 haneli bir sayı verilmişse 15 hanesini de eksiksiz olarak yazmalısınız. Ayrıca Aras Kargo takip kodunuz hatayı da kabul etmez. Kodu sağlıklı bir şekilde girdiğinizden emin olun.
  3. Kargo sorgula butonuna tıklayın.
  4. Aras Kargo Kargom nerede sorunuzun cevabı ekranda görünecektir. Eğer Aras Kargo takip sorgulaması cevap dönmemişse bunun birkaç sebebi olabilir.

  • Aras Kargo Takip kodunuzu yanlış girmiş olabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kargo takip kodunuzu size verildiği şekliyle, eksiksiz ve hatasız olarak girmeniz gerekiyor ki sistem veri tabanından doğru sorguyu koşturabilsin.
  • Aras Kargo takip kodunuz doğru olmasına rağmen paketiniz henüz sistemde işlenmemiş olabilir. Bu gibi durumlarda birkaç saat bekledikten sonra tekrar Aras Kargo takip sorgusu koşturmanız tavsiye edilir.
  • Sistemde bir hata olabilir. Çok ihtimal dahilinde olmasa da sistem teknik bir gerekçeden ötürü sorgunuza cevap verememiş olabilir.

Böyle durumlarda panik yapmayın.

Aras Kargo sistemlerinde kargonuz hareket ettikçe bir hareket logu kaydedilir. Bu loglar sonradan da sorgulanabilmektedir. Dolayısıyla sonradan kargo takip sorgusu yaptığınızda da kargo hareketlerinizi görebilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

Aras Kargo Takip Kodum Nerede?

Kargo takip kodunuzu bulamıyorsanız Aras Kargo müşteri hizmetlerini (444 2552) arayabilirsiniz. Çağrı merkezi Türkiye genelinde aynı anda birçok çağrıyı cevapladığından biraz meşgul olabilir. Böyle durumlarda Aras Kargo takip kodunuzu öğrenmek için size en yakın Aras Kargo şubesini aramanızı tavsiye ederiz.

En Yakın Aras Kargo şubesini iki türlü sorgulayabilirsiniz.

  1. En Yakın Kargo Şubesi: Bu sayfamızdan tek bir sorgu ile adresinize en yakın Aras Kargo şubesini nokta atışla görebilirsiniz.
  2. Aras Kargo Şubeleri: Bu sayfamızdan il, ilçe ve mahalle şeklinde adım adım kırılımları takip ederek ve ilerledikçe Aras Kargo şubelerini listeleyerek adresinize en yakın şubeye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi vermesi açısından bu yöntemi de tavsiye ederiz.

Aras Kargo takip kodunuzu en yakın şubedeki yetkiliden de sorabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu vermeden önce size birkaç güvenlik sorusu sorulabilir. Bu, sizin güvenliğiniz açısından gerekli. Sizin bilgilerinizi baaşkalarına vermelelerini önlemek açısından Aras Kargo tarafından buna benzer önlemler alınmış olabilir.

En yakın Aras Kargo Şubesi'nden kargo takip kodunuzu alabileceğiniz gibi direkt olarak Aras Kargo Kargom Nerede sorunuzun cevabını da alabilirsiniz.

Aras Şube yetkilisi size kargonuzun dağıtıma çıkıp çıkmadığı veya beklenen teslim süresi gibi bilgileri de verebilir.


Aras Kargo Nerede?

Aras Kargo Çağrı Merkezi

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 18:00

Cumartesi Günleri: 09:30 - 15:00

Pazar Günleri: Kapalı

Aras Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.