AGT Kurye Takibi

AGT KURYE TAKİP

AGT Kurye ile taşınan paketinizi kolayca takip edebilirsiniz. AGT takip süreçlerinde ufak bir değişiklik bulunmaktadır. Kargo takibi sayfasına girdiğinizde sizden ürünü gönderen müşterinin adını seçtirmekte ve takip numarasını girdikten sonra soyadınızın ilk 2 harfini ilgili kutucuğa yazmanız gerekmektedir.

Kurye takibi yapmak için yukarıdaki kırmızı buton sizi ilgili sayfaya yönlendirecek. Güvenliğiniz için açılan yeni bir sayfada gönderi takibi yapacaksınız.

Kargo Takip Yorum Yaz

AGT KURYE TAKİP

Kurumsal müşterilerle anlaşmalar yaparak entegre bir sistem kuran AGT Kurye müşterilerine oldukça kolay bir kurye takip sistemi sunuyor. AGT Kurye ile taşınan bir paketinizin o anda nerede olduğunu öğrenmek için öncelikle siteye girmeniz gerekmektedir.

1. Aynigunteslim.com İnternet sitesine gidin.

AGT Kurye'nin resmi internet sitesi budur. agtkurye.com adresine gitmek isterseniz sizi bu sayfaya yönlendireceklerdir.

2. Sitenin sağ üstünde Gönderi Takibi butonunu göreceksiniz. Ona tıklayın.

AGT internet sitesinin üst kısmında bulunan Gönderi Takibi butonu sizi direkt olarak takip sayfasına ulaştıracaktır. Dilerseniz yukarıdaki butona tıklayarak bu sayfaya gidebilrsiniz.

3. Gönderi Takibi sayfasında üç adet kutucuğa bilgi girmeniz gerekmektedir.

Aynı Gün Teslim Gönderi Takibi

Buradaki üç satırdaki kutucuğa bilgileri eksiksiz girmezseniz takip yapamazsınız.

Bunlardan ilki açılan bir menü. Paketinizi gönderen firmanın adını ilk kutudan seçin. 1 Milyon Kitap ile başlayan bu menü Ziraat Bankası ile sona ermektedir. Aradığınız firma açılan menüde yer almıyorsa AGT Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

AGT Kargo Takibi

İkinci kutucuğa Takip Numarasını girin. Takip numarasını bilmiyorsanız ya da kaybettiyseniz AGT Kurye'den ziyade size kargoyu gönderen kurum veya firmayı aramanızı öneririz. Kargo takip kodunuzu gönderici oluşturmaktadır.

4. Son kutucuğa soyadınızın 2 harfini girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayın.

Karşınıza bir grafikle birlikte kargonuzun nerede olduğu ve gönderen kurum veya firmanın ismi çıkacaktır. Ayrıca aşağıda kargonuzla ilgili o aşamada yapabileceğiniz seçenekler de listelenecektir.

Seçenekleriniz arasında teslimat tarihini değiştirmek, teslimat adresini görüntülemek ve dağıtıma çıkaran kurye ile iletişime geçmek gibi aksiyonlar yer almaktadır. Ayrıca teslimat veya kurye ile ilgili herhangi bir olumsuzluk varsa bunu şikayet edebileceğiniz bir modül de bulunmaktadır.

AGT Kurye Takibi

Bu görseldeki alanlar bilgi amaçlı olarak, grafik tasarım programı marifetiyle doldurulmuştur. Gerçek bir kişi veya teslimatı ifade etmemektedir.

AGT KURYE SIK SORULAN SORULAR

AGT Kurye'nin birçok şehirde acentesi var ancak almak istediğiniz hizmetin türüne göre bu sorunun cevabı değişiyor.
  • Aynı Gün Teslim hizmetinden yararlanacaksanız Türkiye genelinde 40 büyükşehirde AGT Kurye çağırabilirsiniz.
  • Ertesi Gün Teslim seçeneğinde yine büyükşehirler önceliklendirilmiştir.
  • Gönderilerinizi 3 saat içinde teslim edebileceğiniz Express Teslim hizmeti ise sadece Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya'da sunulmaktadır.
AGT Kurye ile taşınan paketinizin gönderi takip kodunu gönderen firmadan öğrenebilirsiniz. AGT Kurye kurum veya firmalarda kurumsal anlaşmalar yaparak entegre bir sistem sunmaktadır. Bu sistem üzerinden firmalar kendi Gönderi Takip kodlarını oluşturabilmektedir.

AGT Kurye'nin kurumsal anlaşmaları gereği ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Kullanacağınız hizmetin türüne göre de ücret farklılık göstermektedir. Örneğin Amazon'dan aldığınız bir ürün AGT Kurye ile gönderilecekse 7,90 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. Şunun altını tekrar çizmekte fayda var, kullanacağınız hizmetin türü ve teslimat mesafesi ücreti belirleyen temel faktörlerdir.

AGT Kurye ücreti için en sağlıklı cevabı AGT Müşteri Hizmetleri'nden alabilirsiniz.

AynıGunTeslim.com üzerinden aldığınız her bir hizmetin farklı teslimat seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar arasında gece teslimat, tüm hafta sonu teslimat, tatillerde teslimat, adres bazlı planlama/fiyatlama, randevulu/zaman dilimli teslimat gibi oldukça geniş bir yelpaze bulunmaktadır.

Aynı Gün Teslim seçeneğinde gece dahil aynı gün içinde paket alıcısına teslim edilmektedir.

Ertesi Gün Teslim seçeneğinde teslimat süreleri 12-18 saat arasında değişmektedir. Alıcılar gönderilerini ne zaman teslim alacakları hakkında önceden bilgilendirilir. Bu sayede adreste bulunmama sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Express Teslim seçeneğinde 3 saat içinde teslimat yapılmaktadır. Bu hizmet Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir ve Antalya'da sunulmaktadır.

AGT 1993 yılında bankacılık ve finans sektörlerine hizmet vermek üzere kurulmuş yerli bir dağıtım ağıdır. Merkezi İstanbul'da bulunmaktadır.


AGT KURYE MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE AGT ŞUBE ÇALIŞMA SAATLERİ

AGT Kurye Çağrı Merkezi

0850 480 7677

AGT WhatsApp Destek Hattı

+90 850 480 7677

AGT Kurye Çalışma Saatleri

Hafta İçi ve Cumartesi: 09:00 - 18:00

Pazar: Kapalı

AGT Kurye Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Aynı Gün Teslim Kurye Takip

AGT KURYE

AGT özellikle büyükşehirlerde kurye hizmeti veren hızlı teslimat zincirinin adıdır. Bankacılık ve finans sektöründe 1993 yılından beri hizmet veren firma e-ticaret dünyasının hızla büyüdüğü günümüzde alışveriş sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Depodan ya da ürün teslim şubesinden doğrudan müşterinin adresine taşıma hizmeti verdiğinden kargoculuk sektörünün yavaşlatıcı faktörleri sayılan lojistik zincirinin bürokrasisinden etkilenmemektedir. Türkiye çapında 2400'den fazla kurye ile aynı gün teslim, ertesi gün teslim, nitelikli teslim, güvenli teslim ve express teslim hizmetleri sunmaktadır.

Firmanın öne çıkan özelliklerinden birisi de tüm saha operasyonlarını entegre mobil uygulamalar üzerinden yönetebilmeleri ve gerçek zamanlı raporlamalar sunabilmesidir. Ülke genelinde oldukça geniş bir referans portföyü bulunmaktadır. Akbank, Amazon, Hepsiburada, Kitapyurdu, Modanisa, QNB Finansbank, Shell, Trendyol, Turkcell ve Turkish Airlines gibi dev firmaların da tercih ettiği bir teslimat başarısına sahiptir.

AGT bu makalenin hazırlandığı tarih itibarıyla 2400 kurye ile 61 kurumsal müşterisinin aylık 2 milyon 760 binden fazla ürününü %98,5'lik günlük teslimat başarısı ile yerine ulaştırmıştır. AGT Kurye takip süreçleri yukarıda detaylandırılmıştır.