Her gün milyonlarca kez Aras Kargo takip işlemlerine dair bilgi sorgulanıyor. Yukarıdaki kargo takip modülünden sorgulama yapmak için öncelikle Kargo firmasını seçmelisiniz.

İlk kutucuktan Aras Kargo'yu seçtikten sonra kargo takip kodunuzu eksiksiz olarak girin ve sorgula butonuna tıklayın.

Aras Kargo takip kodunuz, sadece Aras Kargo tarafından üretilebilen, size özel bir bilgidir. Aras Kargo ile çalışan alışveriş siteleri veya diğer firmalar da bu kodu üretirken Aras Kargo ile entegre olmak zorundadır.

Aras Kargo takip kodunuzu bulamıyorsanız çağrı merkezini ya da size en yakın aras kargo şubesini arayın.

Aras Kargo Çağrı Merkezi

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ: 09:00 - 18:00

CUMARTESİ: 09:30 - 15:00

PAZAR GÜNÜ: Kapalı

Aras Kargo Takip Etiketler


Her gün binlerce kargo heyecanla bekleyen sahiplerine teslim ediliyor. Bu iş yorucu olduğu kadar da büyük bir takım işi. Adresinize teslimata gelen Aras Kargo yetkilisinden tutun da kargonuzu paketleyen ilk şube temsilcisine kadar uzunca bir yol kateden kargonuz uzun bir serüvenin ardından size ulaşıyor. Aldığınız hizmetle ilgili yorum yapmak ya da bu ekibe bir teşekkür etmek için aşağıdaki yorum modülünü kullanın.

Kargo Takip Yorum Yaz

Aras Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.