Kıbrıs'a (KKTC) gönderilen ya da Kıbrıs'tan çıkışı yapılan paketlerin kargo takip işlemleri için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Kıbrıs kargo takip sayfasının yanı sıra üst menüdeki kargo takip seçeneklerinden istediğiniz firmanın sayfasına tıklayıp, oradan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kıbrıs Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Öncelikle Kıbrıs kargo takip kodlarınızın hazır olması lazım. Kargo takip kodunuz hazır değilse, kaybettiyseniz veya unuttuysanız ilgili firmanın kargo şubesini arayarak kargo takip kodunuzu edinebilirsiniz.

Kargo takip kodunuz Kıbrıs özelindeki paketleriniz için de kritik bir öneme sahip. Kargo takip kodunuzu paketleriniz için bir kimlik numarası olarak düşünebilirsiniz. Bu kimlik numarasını kullanarak Kıbrıs Kargo Takip sayfalarımızdan detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

 1. Kargo takip kodunuz hazırsa öncelikle hangi kargo şirketi ile çalışıyorsanız yukarıdaki kargo takip modülünün ilk kısmından kargo şirketinizi seçin.
 2. İkinci kutucuğa kargo takip kodunuzu eksiksiz olarak girin. Kargo takip kodunuz büyük ve küçük harflere duyarlı olabilir. Takip kodunuzu şube yetkilisinin size verdiği şekliyle aynen girmeye özen gösterin.
 3. Kargo takip kodunuzu da eksiksiz olarak girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayın. Paketinizin son durumu ekranda görünecektir.

Bazı durumlarda karakter doğrulaması da yapabiliyoruz. Bunun sebebi sayfamızı kötü niyetli tarama robotlarından korumaktır. Karakter veya resim doğrulaması yaptığımız durumlarda ekrandaki soruya doğru cevap vermeniz ya da güvenlik kodunu eksiksiz bir şekilde ilgili kutucuğa girmeniz gerekiyor.

Kıbrıs'ta Faaliyet Gösteren Kargo Firmaları

KKTC'de hizmet veren kargo firmaları ile birlikte adres ve telefon numaraları şunlardır:
 • Kıbrıs Kargo Firmaları
 • Aras Kargo

  Telefon: +90 392 444 25 52

  Adres: Şehit Mustafa Ruso Cad. Lefkoşa KKTC

 • DHL Kargo

  Telefon: +90 392 44 05 05

  Adres: Sanayi Bölgesi Lefkoşa KKTC

 • MNG Kargo

  Telefon: +90 392 229 02 41

  Adres: Osman Paşa Caddesi Lefkoşa KKTC

 • PTT Kargo

  Telefon: +90 392 228 59 82

  Adres: Kıbrıs Türk Alayı Lefkoşa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

 • TNT Kargo

  Telefon: +90 392 227 25 53

  Adres: Üner Ulutuğ Sokak Lefkoşa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

 • UPS Kargo

  Telefon: +90 392 444 00 33

  Adres: Hulusi Sok. Lefkoşa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

 • Yurtiçi Kargo

  Telefon: +90 392 228 69 26

  Adres: Atatürk Cad. Lefkoşa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti