PTT Kargo ile yola çıkan veya göndermek istediğiniz kargolarınızla ilgili kargo takibi, adres değişikliği, teslimat saati değişikliği veya ücret sorgulama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

PTT Kargo gönderi takip işlemleriniz için ana sayfamızdaki kargo takip uygulamasını kullanabilirsiniz. Kargo takip işleminizi online yapmak istiyorsanız kargo takip numaranızı hazır bulundurun. Kargo takip uygulamasından alacağınız bilgilerin yalnızca bilgilendirme amaçlı olduğunu unutmayın.

Acil durumlar sebebiyle teslimat saati ekranda gördüğünüz teslimat tarih ve saatinden farklı olabilir.

PTT Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer gönderi takip yapmak istiyorsanız PTT Kargo yetkililerinin verdiği gönderi takip bilgisini hazırda bulundurun. Kargotakibi.com ana sayfasında bulunan kargo takip uygulamasını kullanabilirsiniz. Buradan kargo sorgulama yapmak istiyorsanız ilk kutucuktan PTT Kargo’yu seçin. İkinci kutucuğa da gönderi takip numaranızı eksiksiz olarak yazın ve sorgulayın.

Kargo sorgulama işlemlerinin yanı sıra kargonuza dair aktif değişiklik talepleriniz için en yakın PTT Kargo şubesine ya da müşteri hizmetlerine başvurun. Örneğin adres değişikliği, alıcı değişikliği gibi talepleriniz için en doğru ve tavsiye edilen en güvenilir yer PTT Kargo’dur. Sizi telefonla arayarak kargonuzla ilgili sizden bilgi isteyenlere itibar etmeyin.

  • PTT Kargo
  • PTT Kargo Takip: PTT Kargo Takip
  • PTT Kargo Müşteri Hizmetleri : 444 1 788
  • PTT Kargo Hafta İçi Çalışma Saatleri: 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:30 arası
  • PTT Kargo Cumartesi Çalışma Saatleri: 08:30 - 12:30 arası
  • PTT Kargo Pazar Açık mı?: Hayır
  • PTT Kargo Şubeleri: PTT Kargo Şubeleri
  • Kargo Takip Kanalları: PTT Kargo İnternet Sitesi, PTT Çağrı Merkezi, PTT Kargo Şubeleri ve Mobil Uygulamalar
  • PTT Genel Müdürlük: Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 PK: 06050 Ulus / Ankara
  • PTT Kargo Faks: +90 312 309 51 44

PTT Gönderi Takip Numarası Kaç Haneli?

PTT Kargo takip, gönderi takip veya barkod numarası 13 hanelidir. 13 hanenin tamamını eksiksiz bir şekilde kullanmalısınız. Aksi takdirde sistem paketinizi tanımayacaktır.

PTT Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açık?

PTT Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 1 788. Bu numaradan 7x24 PTT Kargo’ya ulaşabilirsiniz. 7x24 müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi aracılığı ile hizmet vermektedir.

PTT Şubeleri Kaça Kadar Açık?

PTT Kargo şubeleri hafta içi 08:30 ile 17:30 saatleri arasında açıktır. Öğle 12:30 ve 13:30 saatleri arasında şubeler kapalıdır. Yine de şubeyi telefonla arayarak bu bilgileri teyit etmekte fayda bulunmaktadır. Şubelerin çalışma saatlerinde farklılık olabilir. PTT Kargo çalışma saatlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

PTT Kargo Hafta Sonu Açık mı?

PTT Kargo sadece belli şubeleri Cumartesi günleri 13:30’a kadar hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalıdır. Ayrıca PTT Kargo, resmi tatillerde, dini ve milli bayramlarda kapalıdır.

PTT Kargo Nerede?

PTT Kargo’nun ülke genelinde her ilçede şubeleri bulunmaktadır. Şube adres ve çalışma saatleri hakkında KargoTakibi.com PTT Kargo Şubeleri sayfasından detaylı sorgulamalar yapabilirsiniz. Bu sayfadan ilçe genelinde bulunan tüm şubelere dair detaylı bilgiler sunulmaktadır. Bununla birlikte PTT Kargom nerede sorusundan kastınız kargo takip veya gönderi sorgulama ise bunu sitemizi ana sayfasından, PTT Kargo için ayrılmış üst menüdeki sayfadan yapabilirsiniz.

PTT Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo ücreti oldukça değişkenlik gösteren bir bilgidir. Kargonuzun içeriği, ebatı ve dağıtım mesafesi gibi birçok faktöre göre PTT Kargo ücreti hesaplanmaktadır. Kargo ücretini firmanın sayfasında bulunan Gönderi Ücretini Öğrenme ekranından yapabilirsiniz. PTT Kargo aynı zamanda Android ve iOS mobil uygulamalarına sahiptir. Mobil uygulamadan gönderinin detaylarını doldurarak yaklaşık ücret bilgisini alabilirsiniz.

Bununla birlikte kargo ücreti ile ilgili en güvenilir bilgiyi şubelerden alabilirsiniz. PTT Kargo şube yetkilileri paketinizin ağırlığı ve ebatını hesaplayarak size en doğru bilgiyi verecektir.

Ücret ve kargo sorgulama ile ilgili en güvenilir kanal PTT Kargo’nun resmi iletişim kanallarıdır.