Aras Kargo takip için en hızlı yöntemler şu şekilde:

En Hızlı Kargo Takip Yöntemi: Online Kargo Takip uygulamamızdan faydalanabilirsiniz. Sayfanın en üstündeki kutucuğa kargo takip kodunuzu yazın ve sorgul butonuna dokunun. Aras kargo takip kodunuz yanınızdaysa kimseyle muhatap olmak zorunda değilsiniz. En kolay ve ekspres kargo takip yöntemi bu olsa gerek.

Kargo Takip Süresi: 1 dakikadan az

Kargo Takip Yorum Yaz


Hızlı Kargo Takip Yöntemi: Kargo Şubesini arayarak kargo takibi yapabilirsiniz. En yakın kargo şubesi gönderinizin elinize teslim edilmeden önceki son uğrak yeri olduğundan kargo takibi yaparken müşteri hizmetlerini aramaktan ziyade şubeyi aramak daha ekspres bir hizmet almanızı sağlayabilir.

Kargo Takip Süresi: Şubenin yoğunluğuna bağlı olarak birkaç dakika


Kargo Takip: Kargo takip kodunu bilmiyorsanız Müşteri Hizmetleri’ne gönderinizin durumunu sorabilirsiniz.

Kargo Takip Bekleme süresi: Hatların yoğunluğuna bağlı

Online kargo takibi yapmak için aşağıdaki uygulamayı kullanın.

Telefonla kargo takip işlemlerinizi yürütmek için aşağıdaki Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayın. Aras Kargo Müşteri Hizmetleri hafta içi 08:30 - 18:00, Cumartesi günleri ise 08:30 - 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aras Kargo şubesi ile görüşmek için aşağıdaki sayfadan size en yakın Aras kargoyu bulun. Şubelerin mesai saatleri farklılık gösterebilmektedir. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan sayfadan şubelerin çalışma saatlerini de öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo takip ile ilgili diğer detaylı bilgiler için Ana menü > Kargo Takip > Aras Kargo’yu seçin.

Aras Kargo'nun hafta içi ve Cumartesi günleri çalışma saatlerini sayfanın sonunda bulabilirsiniz.


Aras Kargo Müşteri Hizmetleri ve Aras Çalışma Saatleri

Müşteri Hizmetleri

444 25 52

Hafta içi: 08:30 - 18:00

Cumartesi: 08:30 - 13:00

Aras Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 18:00

Cumartesi: 09:30 - 15:00

Pazar Günleri Kapalı

Aras Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Aras Kargo Takip

ARAS KARGO

Türkiye'nin en yaygın dağıtım ağlarından birine sahip olan Aras Kargo online kargo takip işlemleri için oldukça yetenekli bir teknolojiye sahip. Aras Kargo'ya emanet edilen paketinizin güncel hareketlerini bu sayfadan veya firmanın resmi internet sayfasından takip edebilirsiniz. Her zaman en güvenilir kaynağın firmanın resmi iletişim kanalları olduğunu unutmayın.