ARAS KARGO GÖNDERİ TAKİP

Aras gönderi takibi için öncelikle kargo takip kodunuzun olması gerekmektedir. Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz veya size ulaşmadıysa e-posta kutunuzu veya telefonunuzun Mesajlar uygulamasını kontrol edebilirsiniz. Aras Kargo paket kendilerine teslim edilip de şubede işlem gördükten sonra alıcıya kargo takip kodunu göndermektedir. Eğer e-postanızın Gelen Mesajlar kutusunda kargo takip kodunuzu bulamıyorsanız Gereksiz Mesajlar veya Spam kutusunu da kontrol edin. Bazen her ne kadar Aras Kargo gibi güvenilir bir firmadan gelse de mesajlar bu klasörlere de düşebilmektedir.

Aras Kargo takip kodunuz hiçbir şekilde size ulaşmadıysa 4442552 numaralı telefon üzerinden Aras Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Aras Kargo Takip kodunuz hazır ise paketinizin nerede olduğunu sorgulayabileceğiniz birkaç yöntem var.

  • KargoTakibi İnternet Sitesi İle Aras Kargo Takip
  • Aras Kargo Web Sitesi ile Gönderi Takip
  • Mobil Uygulama ile Aras Kargo Takip
  • SMS ile Aras Kargo Takip
  • Çağrı Merkezi ile Aras Kargo Takip

KargoTakibi.com üzerinden yapılan Aras kargo takip işlemleri firmanın sistemlerinden sorgulanmaktadır. Kargolarınıza dair sitemizde bir kayıt tutulmamaktadır.

Kargotakibi.com İnternet Sitesi İle Aras Kargo Takip

"Kargo Takibi" internet sitemizde kargo takip süreçleriyle birlikte kargo firmalarının faydalı tüm bilgilerini sunmaya gayret ediyoruz.

Aşağıdaki formu kullanarak Aras Kargo takip yapabilirsiniz.

Bunun için kargo takip kodunuzu size verildiği gibi eksiksiz olarak aşağıdaki kutuya girin ve Enter'a basın.

Sitemizin ana sayfasındaki kargo takip uygulamamızı kullanmak isterseniz öncelikle kargo seçiniz kısmından Aras Kargo'yu seçmelisiniz.

Aras Kargo'yu seçtikten sonra yandaki kutucuğa kargo takip veya Aras gönderi takip kodunuzu girmeniz gerekmektedir. Bunu da eksiksiz bir şekilde girdikten sonra klavyenizin Enter tuşuna basın veya hemen yandaki büyüteç ikonuna tıklayın.

Aras Kargo takip bilgileriniz ekranda görüntülenecektir. Ayrıca kargonuza dair detaylı bilgiler, gönderim tarihi, adres gibi bilgiler de kişisel bilgileriniz görüntülenmeyecek şekilde ekranda belirecektir. Sitemizde size ve paketlerinize dair kişisel bilgi tutulmadığından ve sonuçlar Aras Kargo'nun internet sitesinden getirildiğinden kargo takip sonuç modülünde kapalı olarak girilen bilgilerin ne anlama geldiğini sadece siz biliyorsunuz.

Web Sitesi ile Aras Gönderi Takip

Aras Kargo internet sitesi üzerinden kargo takibi yapabilirsiniz. Bunun için sitenin ana sayfasının orta kısmında solda bulunan modülü kullanmalısınız.

Aras Kargo internet sitesinden gönderi takibi yapmak için kullandığınız kargo takip kodu yine yukarıda anlatılan takip kodu ile aynı. "Kargo takip no" yazan alana numaranızı eksiksiz olarak girdikten sonra hemen sağındaki kırmızı kutucuk içindeki oka tıklayın. Eğer kargo takip kodunuz doğru ise sonuçlar ekranda belirecektir.

Aras Kargo İnternet sitesi üzerinden online alışveriş sitelerinden aldığınız ürünlerin takibini de yapabilirsiniz.

Eğer online alışveriş sitelerinden gelecek olan paketiniz için Aras Kargo takip yapacaksanız "Lütfen Şirket Seçiniz" yazan kutucuktan firmayı seçin. Ardından yan tarafta bulunan Aras Kargo Takip no yazan kutucuğa kodu girin. Sağ tarafta bulunan oka tıkladıktan sonra paketinizin güncel durumunu ekranda görebilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Aras Kargo Takip

Aras Kargo takip süreçleriyle ilgili her türlü teknolojinin imkanlarından faydalanıyor. Kullanıcılarına mobil uygulamalar vasıtasıyla da ulaşan Aras web sitesini açmak istemeyen kişiler için de çözüm geliştirdi.

Aras Kargo takip uygulamalarını telefonunuzn işletim sistemine göre App Store'dan veya Google Play Mağazası'ndan indirebilirsiniz.

Aras Kargo takip mobil uygulamaları tamamen ücretsizdir. Ücretli bir şekilde uygulama indirmenizi söyleyen reklamlara veya kişilere itibar etmeyin.

Aras Kargo mobil uygulamaları cep telefonlarında ve tabletlerde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Huawei marka cihazlar için henüz bir Aras mobil kargo takip uygulamaları bulunmamaktadır ancak Android işletim sistemine sahip Huawei marka cihazlarda da Google Play mağazasına erişebilirsiniz.

SMS ile Aras Kargo Takip

Aras Kargo SMS ile kargo takip hizmeti de sunmaktadır. Bunun için kargoyu teslim ederken Göndericiye SMS, Sevk SMS veya Alıcıya SMS hizmetlerinden birini almanız gerekmektedir. Bunu Aras Kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayın.

Aras Kargo şube yetkilisine SMS ile kargo takip yapmak istediğinizi söylediğinizde sizden takip mesajlarının gönderilmesini istediğiniz cep telefonu numarasını isteyecektir. Numarayı doğru bir şekilde tanımlattıktan sonra kargonuzun hareketlerini SMS aracılığı ile takip edebileceksiniz.

SMS ile Aras Kargo takip metin tabanlı olduğu için mobil uygulama veya web sitesi üzerinden sunulan şık görselleri göremeyebilirsiniz, ancak pratik ve çok kullanışlı bir kargo takip yöntemi olduğu kesin.

Çağrı Merkezi ile Aras Kargo Takip

Çağrı merkezleri de olmasa çoğu zaman yarı yolda kalırdık.

Aras Kargo yetkilileri kargo takip süreçleri için her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Teknoloji ile arası iyi olmayan, kargo takip kodum nerede diye soran kişiler çoğu zaman işlerini bir kargo yetkilisi ile halletmeyi tercih ediyor. Bunun için de çağrı merkezleri ilk akla gelen yerler oluyor.

Kargo firmalarının çağrı merkezleri anlık olarak çok fazla sayıda kişiye hizmet verebildiğinden kargo takip süreçlerinizle ilgili olarak size en yakın kargo şubesi daha doğru bir adres olabilir. En yakın kargo şubesinin adres ve telefon numarasını hemen yandaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz. En Yakın Aras Kargo Şubesi

Açılan sayfada önce kargo firması olarak Aras Kargo'yu seçin ve il ve ilçe kutucuklarını da işaretledikten sonra Sorgula butonuna tıklayın.

Popüler Aras Kargo Şubeleri:

Aras Kargo takip işlemleriniz için 4442552 numaralı Aras Çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size güvenlik amaçlı birkaç soru soracaktır. Çağrı merkezi personeli kargo takip kodu olmadan da paketinizin nerede olduğunu söyleyebilmektedir. Dolayısıyla kodunuzu kaybettiyseniz veya kod size hiç ulaşmadıysa Aras Kargo takip yapmak için müşteri hizmetleri doğru adres.

Aras Kargo takip ile ilgili teknolojiler güncellendikçe bu sayfamızı da güncelliyoruz.


Aras Kargo

Aras Kargo Çağrı Merkezi

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 18:00

CUMARTESİ 09:30 - 15:00

PAZAR GÜNÜ Kapalı

Kargo Çalışma SaatleriAras Kargo Takip

ARAS KARGO

Türkiye'nin en büyük ve güvenilir kargo firmalarından biri olan Aras Kargo, sosyal konularda da oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. En son Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsoru olan Aras Kargo, 40 yılı aşkın bir süredir ülkemizde hizmet vernektedir.

Aras Kargo Resmi Sloganı: "Değer Taşır"