ARAS KARGO TAKİBİ

Aras Kargo ile taşınan kargonuzun hareketlerini görmek için yukarıdaki arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Ana sayfadaki kargo takip modülünü kullanmak isterseniz, kargo firması olarak Aras Kargo'yu seçmeyi unutmayın.

Kargo takip kodunuzu Aras Kargo şube yetkilisinden öğrenebilirsiniz. Kargo takip işlemleriniz için o paketinize özel olarak oluşturulan kargo takip kodunuzla sadece o gönderi için işlem yapabilirsiniz.

Kargo takip modülü üstünden sorgulama yaptığınızda ekranda görünen son adım kargonuzun gördüğü en son işlemi ifade eder.

Aras Kargo takip işlemlerinizi sitemizden yapabileceğiniz gibi bu konuda en güvenilir kaynak firmanın resmi internet sitesidir. Ayrıca Aras Kargo Müşteri Hizmetleri'ni arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerine ulaşamadığınız durumlarda Aras Kargo şubelerini de arayabilirsiniz. Çoğu zaman adresinize en yakın Aras Kargo şubesi sorularınıza daha hızlı yanıtlar verecektir.

Aras Kargo'dan aldığınız hizmetle ilgili yorum yazmak, şube yetkililerine ve kurye personeline teşekkür etmek için yorum modülümüzü kullanabilirsiniz.

Aras Kargo Takip

Aras Kargo Takip

Aras Kargo takibi yapmak için birden fazla alternatifiniz var.

Bunlardan ilki online kargo takibi. Kargo takip işlemlerini yapmak için en hızlı yöntem budur. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey kargo takip kodunuz.

Aras Kargo takip kodunuzu ana sayfamızda veya aşağıdaki linke tıkladığınızda açılan sayfada veya bu sayfanın en üstünde yer alan takip modülüne girerek sorgula butonuna tıklayın.

Açılan bilgi modülünde kargonuzun güncel hareketini göreceksiniz.

Kargo takibi için ikinci en güvenilir yöntem ise en yakın Aras Kargo şubesini aramak.

Aşağıdaki sayfamızdan istediğiniz mahalledeki Aras şubesine hızlıca ulaşabilirsiniz.


Aras Kargo Çağrı Merkezi

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ: 09:00 - 18:00

CUMARTESİ: 09:30 - 15:00

PAZAR GÜNÜ: Kapalı

Aras Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.