Aras Kargo Ataköy Şubesi

Adres

Ataköy 7. Kısım Mahallesi Açık Deniz Sokak Ataköy Suit No:19 Posta Kodu: 34158 Bakırköy İstanbul

Telefon

0549 781 8918

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 18:00, Cumartesi: 09:30 - 15:00
Pazar Günü: Kapalı


Aras Kargo Ataköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Aras Kargo Ataköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Aras Kargo Ataköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Aras Kargo Ataköy şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa arabayla ulaşabilirsiniz. Aras Kargo Kargo'nun yukarıdaki şubesine ulaşım için Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları tamamen farklı değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

Konumunuz, mesafeniz ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Aras Kargo Ataköy Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Aras Kargo Ataköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Ataköy Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Aras Kargo Bakırköy Şubeleri

Bakırköy ilçesinde en çok aranan Aras Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bakırköy ilçesindeki diğer Aras Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Aras Kargo Şubeleri

Aras Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 843 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Aras Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Aras Kargo Takip

Aras Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Aras Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Aras Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Aras Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak hemen yanındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Aras Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Aras Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Aras Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Aras Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Aras Kargo Ataköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.