Aras Kargo Tekir Şubesi

Adres

Erciyes Evler Mahallesi Sivas Caddesi Gençler Apt. No: 257/B Kocasinan Kayseri

Telefon

0 549 781 8876

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 18:00, Cumartesi: 08:30 - 13:00
Pazar Günü: Kapalı


Aras Kargo Tekir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Aras Kargo Tekir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Aras Kargo Tekir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Tekir şubesine yürüyebilecek halde değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Tekir şubesine yol tarifialmak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Aras Kargo Tekir Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Aras Kargo Tekir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Tekir Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Aras Kargo Kocasinan Şubeleri

Kocasinan ilçesinde en çok aranan Aras Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kocasinan ilçesindeki diğer Aras Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Aras Kargo Şubeleri

Aras Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 843 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Aras Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Aras Kargo Takip

Aras Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Aras Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Aras Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Aras Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Aras Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakın konumdaki Aras Kargo şube yetkilisinden veya Aras Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Aras Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Aras Kargo Tekir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.