Mng Kargo Adalar Şubesi

Adres

Büyükada Maden Mahallesi Zağnos Paşa Caddesi Dış Kapı No: 16 Adalar Isparta

Telefon

0 216 382 6090

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Adalar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Adalar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Adalar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Adalar Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir mesafedeyseniz farklı vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adalar ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genel olarak altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Mesafe, yoğunluk
  • başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Adalar Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranda görünecektir.

Mng Kargo Adalar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Yol kazaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Adalar Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Adalar Şubeleri

Adalar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Adalar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Adalar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.