Mng Kargo Ağrı Şubesi

Adres

Hürriyet Mahallesi Vali Konağı Caddesi No: 22 Merkez Ağrı

Telefon

0 472 215 5782

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ağrı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ağrı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ağrı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Ağrı şubesine uzaktaysanız arabayla erişim sağlayabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ağrı Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Ağrı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Ağrı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak alt taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ağrı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.