Mng Kargo Akçaabat Şubesi

Adres

Dürbinar Mahallesi Hükümet Caddesi Atlas Sokak No: 4 Akçaabat Trabzon

Telefon

0 462 228 7641

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akçaabat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akçaabat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akçaabat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Akçaabat şubesinin adresine yakın değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Akçaabat Şubesi'ne yol tarifi için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akçaabat Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Akçaabat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Akçaabat Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Akçaabat Şubeleri

Akçaabat ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akçaabat ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Akçaabat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.