Mng Kargo Akşehir Şubesi

Adres

Yeni Mahalle 24 Ağustos Bulvarı Pancar Dairesi Yanı No: 4/A Akşehir Konya

Telefon

0 332 812 4844

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akşehir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akşehir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akşehir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Akşehir şubesinin konumuna yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşabilirsiniz. Mng Kargo Akşehir şubesineyol tarifialmak için Google Maps altyapısını istifadenize sunduk.

Google tarafından önerilen yol tarifleri çoğunlukla şu hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Seçtiğiniz başlangıç noktası, şubeye olan mesafeniz, yol boyunca trafik yoğunluğu ve muhtelif yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akşehir Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tavsiyeler Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Akşehir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Akşehir Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Akşehir Şubeleri

Akşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Akşehir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.