Mng Kargo Akyazı Şubesi

Adres

Ömercik Mahallesi Yahyalı Caddesi No: 27/A Akyazı Sakarya

Telefon

0 264 418 0322

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akyazı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akyazı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akyazı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Akyazı şubesine yakın değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Akyazı Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akyazı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik yoğunluklarına göre ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Akyazı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Akyazı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Akyazı Şubeleri

Akyazı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akyazı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için altında bulunan büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Akyazı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.