Mng Kargo Akyazı Şubesi

Adres

Ömercik Mahallesi Yahyalı Caddesi No: 27/A Akyazı Sakarya

Telefon

0 264 418 0322

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akyazı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akyazı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akyazı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Akyazı şubesine yakın değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Akyazı Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akyazı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik yoğunluklarına göre ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Akyazı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Akyazı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Akyazı Şubeleri

Akyazı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akyazı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun akabinde hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Akyazı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.