Mng Kargo Alaaddin Şubesi

Adres

Şeker Furuş Mahallesi Balaban Çavuş Sokak No: 2/A Meram Konya

Telefon

0 332 351 0749

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alaaddin Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alaaddin Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alaaddin Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Alaaddin şubesinin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Alaaddin şubesine yol tarifi almak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genel olarak aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Seçtiğiniz başlangıç noktası, şubeye olan mesafeniz, yol boyunca trafik yoğunluğu ve muhtelif yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alaaddin Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Alaaddin Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Alaaddin Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Meram Şubeleri

Meram ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Meram ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Alaaddin Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.