Mng Kargo Alaşehir Şubesi

Adres

Beşköprüler Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No: 61/B Alaşehir Manisa

Telefon

0 236 653 7310

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alaşehir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alaşehir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alaşehir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Alaşehir Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Alaşehir şubesine rota çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Mng Kargo Alaşehir Şubesi'ne tavsiye edilen güzergahlar aslında farklı değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alaşehir Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Alaşehir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Alaşehir Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Alaşehir Şubeleri

Alaşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alaşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son adım olarak altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Alaşehir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.