Mng Kargo Alaşehir Şubesi

Adres

Beşköprüler Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No: 61/B Alaşehir Manisa

Telefon

0 236 653 7310

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alaşehir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alaşehir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alaşehir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Alaşehir Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Alaşehir şubesine rota çizdirmek için Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Mng Kargo Alaşehir Şubesi'ne tavsiye edilen güzergahlar aslında farklı değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alaşehir Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Alaşehir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Alaşehir Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Alaşehir Şubeleri

Alaşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alaşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun akabinde altındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Alaşehir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.