Mng Kargo Aliağa Şubesi

Adres

Kültür Mahallesi Hükümet Caddesi No: 18/B Aliağa İzmir

Telefon

0 232 616 0707

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aliağa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aliağa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aliağa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Aliağa şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz aracınız veya toplu taşıma ile giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Aliağa ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google yazılımını istifadenize sunduk.

Mng Kargo Aliağa Şubesi'ne tavsiye edilen güzergahlar genellikle aşağıdaki durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Güzergahı değiştirebilen konular
  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aliağa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Aliağa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Aliağa Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Aliağa Şubeleri

Aliağa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aliağa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak da hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Aliağa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.