Mng Kargo Aliağa Şubesi

Adres

Kültür Mahallesi Hükümet Caddesi No: 18/B Aliağa İzmir

Telefon

0 232 616 0707

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aliağa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aliağa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aliağa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Aliağa şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz aracınız veya toplu taşıma ile giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Aliağa ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google yazılımını istifadenize sunduk.

Mng Kargo Aliağa Şubesi'ne tavsiye edilen güzergahlar genellikle aşağıdaki durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Güzergahı değiştirebilen konular
  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aliağa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Aliağa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Aliağa Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Aliağa Şubeleri

Aliağa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aliağa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Aliağa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.