Mng Kargo Alkent Şubesi

Adres

Çakmaklı Mahallesi Behçet Kemal Çağlar Caddesi No: 173/A Büyükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 886 6019

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Alkent şubesinin adresine yakında değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo Alkent şubesine

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alkent Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik de hesaba katılarak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Alkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Alkent Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Büyükçekmece Şubeleri

Büyükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Akabinde sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Alkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.