Mng Kargo Amasya Şubesi

Adres

Gökmedrese Mahallesi Yeniyol Caddesi No: 117/C Merkez Amasya

Telefon

0 358 212 9185

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Amasya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Amasya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Amasya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Amasya şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Amasya şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google Maps yazılımını kullanmaktayız. Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar genel olarak aşağıdaki durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Başlangıç noktası, trafik yoğunluğu, kapalı yollar, acil durumlar ve afetler.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Amasya Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Amasya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Amasya Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak da alttaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Amasya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.