Mng Kargo Anamur Şubesi

Adres

Sağlık Mahallesi Hacı Latif Sokak No: 29/A Anamur Mersin

Telefon

0 324 814 8932

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Anamur Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Anamur Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Anamur Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Anamur şubesine yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak varabilirsiniz. Mng Kargo Anamur şubesinin adresine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Anamur Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik durumuna da bakılarak ekranda görünecektir.

Mng Kargo Anamur Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Anamur Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Anamur Şubeleri

Anamur ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Anamur ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Anamur Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.