Mng Kargo Antorsan Şubesi

Adres

Antalya O.S.B 1. Kısım Mahallesi No: 18/2 Yeniköy Döşemealtı Antalya

Telefon

0 242 258 0223

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Antorsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Antorsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Antorsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Antorsan şubesinin adresine yürüyerek gitme imkanınız yoksa arabayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Yukarıda detayları verilen Antorsan Şubesi'ne rota sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Antorsan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifleri Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Antorsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Antorsan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Döşemealtı Şubeleri

Döşemealtı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Döşemealtı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Daha sonra hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Antorsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.