Mng Kargo Ardahan Şubesi

Adres

Karagöl Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 23/B Merkez Ardahan

Telefon

0 478 211 4631

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ardahan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ardahan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ardahan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo'nun Ardahan şubesine yakında değilseniz alternatif vesaitle gidebilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Ardahan şubesine rota ve yol tarifi almak için Google tarafından sunulan Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ardahan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifleri Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri ekranda belirecektir.

Mng Kargo Ardahan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Ardahan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Sonucu görmek için sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Ardahan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.