Mng Kargo Ardeşen Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No: 147/A Ardeşen Rize

Telefon

0 464 715 6516

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ardeşen Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ardeşen Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ardeşen Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Ardeşen şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşımayla ulaşabilirsiniz.
Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Ardeşen şubesine ulaşım için Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ardeşen Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği trafik de hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Ardeşen Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Ardeşen Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Ardeşen Şubeleri

Ardeşen ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ardeşen ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Ardeşen Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.