Mng Kargo Ardeşen Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No: 147/A Ardeşen Rize

Telefon

0 464 715 6516

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ardeşen Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ardeşen Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ardeşen Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Ardeşen şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşımayla ulaşabilirsiniz.
Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Ardeşen şubesine ulaşım için Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ardeşen Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği trafik de hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Ardeşen Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Ardeşen Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Ardeşen Şubeleri

Ardeşen ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ardeşen ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Akabinde altında bulunan büyütece dokunun. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Ardeşen Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.