Mng Kargo Arhavi Şubesi

Adres

Musazade Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Zafer Çelenk Çarşısı Arhavi Artvin

Telefon

0 466 312 3686

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Arhavi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Arhavi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Arhavi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Arhavi şubesine yaya gidilemiyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Arhavi Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Arhavi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Arhavi Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Arhavi Şubeleri

Arhavi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Arhavi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Arhavi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.