Mng Kargo Arhavi Şubesi

Adres

Musazade Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Zafer Çelenk Çarşısı Arhavi Artvin

Telefon

0 466 312 3686

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Arhavi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Arhavi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Arhavi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Arhavi şubesine yaya gidilemiyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Arhavi Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Arhavi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Arhavi Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Arhavi Şubeleri

Arhavi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Arhavi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Arhavi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.