Mng Kargo Artvin Şubesi

Adres

Çarşı Mahallesi Halkevi Caddesi Yavuz Apartmanı B Blok No: 31/E Merkez Artvin

Telefon

0 466 212 4448

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Artvin Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Artvin Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Artvin Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Artvin şubesine yürüme mesafesinde değilseniz alternatif vasıtalarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Artvin şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Artvin Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Artvin Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Artvin Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak hemen yanındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Artvin Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.