Mng Kargo Ayancık Şubesi

Adres

Yalı Mahallesi Prof. Sedat Demircan Caddesi No: 81/A Bağımsız Bölüm No: 5 Ayancık Sinop

Telefon

0 368 613 1942

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ayancık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ayancık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ayancık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Ayancık şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo Ayancık şubesinin adresine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ayancık Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Ayancık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ayancık Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ayancık Şubeleri

Ayancık ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayancık ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Genellikle internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son bir şey daha kaldı hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Ayancık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.