Mng Kargo Ayancık Şubesi

Adres

Yalı Mahallesi Prof. Sedat Demircan Caddesi No: 81/A Bağımsız Bölüm No: 5 Ayancık Sinop

Telefon

0 368 613 1942

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ayancık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ayancık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ayancık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Ayancık şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo Ayancık şubesinin adresine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ayancık Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Ayancık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ayancık Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ayancık Şubeleri

Ayancık ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayancık ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Daha sonra sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ayancık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.