Mng Kargo Ayvalık Şubesi

Adres

Fevzipaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 2. Sokak No: 11 Ayvalık Balıkesir

Telefon

0 266 312 4236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ayvalık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ayvalık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ayvalık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Ayvalık şubesinin konumuna uzak bir konumdaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye ulaşım için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ayvalık Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Ayvalık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ayvalık Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Ayvalık Şubeleri

Ayvalık ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayvalık ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki büyütece dokunun. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ayvalık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.