Mng Kargo Babaeski Şubesi

Adres

Hamidiye Mahallesi Kırklareli Caddesi No: 25 1/A Babaeski Kırklareli

Telefon

0 288 512 8875

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Babaeski Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Babaeski Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Babaeski Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Babaeski şubesinin konumuna yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şubeye yol tarifi sormak için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Babaeski Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Babaeski Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Babaeski Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Babaeski Şubeleri

Babaeski ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Babaeski ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Babaeski Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.