Mng Kargo Bartın Şubesi

Adres

Orta Mahalle Aşağı Cami Caddesi No: 23/A Merkez Bartın

Telefon

0 378 228 8220

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bartın Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bartın Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bartın Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Bartın şubesinin konumuna uzak bir konumdaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Bartın şubesine yol tarifi almak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bartın Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bunlar bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Bartın Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Bartın Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Bartın Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.