Mng Kargo Bergama Şubesi

Adres

Zafer Mahallesi Atatürk Bulvarı İzmir Caddesi No: 10/A Bergama İzmir

Telefon

0 232 631 5606

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bergama Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bergama Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bergama Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada yola çıkış adresini seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Bergama Şubesi'ne uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Bergama şubesine güzergah çizdirmek için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bergama Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu rotalar Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik yoğunluklarına göre ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Bergama Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Bergama Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Bergama Şubeleri

Bergama ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bergama ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Bergama Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.