Mng Kargo Bergama Şubesi

Adres

Zafer Mahallesi Atatürk Bulvarı İzmir Caddesi No: 10/A Bergama İzmir

Telefon

0 232 631 5606

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bergama Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bergama Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bergama Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada yola çıkış adresini seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Bergama Şubesi'ne uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Bergama şubesine güzergah çizdirmek için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bergama Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu rotalar Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik yoğunluklarına göre ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Bergama Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Bergama Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Bergama Şubeleri

Bergama ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bergama ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Bergama Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.