Mng Kargo Besni Şubesi

Adres

Korupınarı Mahallesi Atatürk Caddesi No: 34 Besni Adıyaman

Telefon

0 416 318 1892

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Besni Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Besni Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Besni Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Besni şubesine yürüme mesafesinde değilseniz arabayla ulaşabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Besni Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tarifler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en uygunu seçilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Besni Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Besni Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Besni Şubeleri

Besni ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Besni ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun akabinde sağ taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Besni Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.