Mng Kargo Beypazarı Şubesi

Adres

Beytepe Mahallesi İsmet Bilgiç İş Hanı No: 13 Beypazarı Ankara

Telefon

0 312 762 8890

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beypazarı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beypazarı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beypazarı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Beypazarı şubesine yaya gidilemiyorsa farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz.

Beypazarı ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beypazarı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Beypazarı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Beypazarı Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Beypazarı Şubeleri

Beypazarı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beypazarı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Beypazarı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.