Mng Kargo Beyşehir Şubesi

Adres

Evsat Mahallesi Hükümet Caddesi 401. Sok. No: 19/A Beyşehir Konya

Telefon

0 332 512 0570

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beyşehir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beyşehir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beyşehir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Beyşehir Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif vasıtalarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beyşehir Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google Haritalar tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Beyşehir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Beyşehir Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Beyşehir Şubeleri

Beyşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunun ardından altında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Beyşehir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.