Mng Kargo Bingöl Şubesi

Adres

Bahçelievler Mahallesi Hürriyet Caddesi Emirhan Apt. Altı No: 34 Merkez Bingöl

Telefon

0 426 214 4904

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bingöl Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bingöl Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bingöl Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo'nun Bingöl şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif vesaitle ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye ulaşım için Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bingöl Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve trafik bilgileri haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Bingöl Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bingöl Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun akabinde alttaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Bingöl Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.